Klaipėdos universiteto meno ir mokslo parodos atidarymas LMA Vrublevskių bibliotekoje (0)

Paroda LMA Vrublevskių bibliotekoje | LMA nuotr.

Paroda LMA Vrublevskių bibliotekoje | LMA nuotr.

Rugsėjo 23 d. 16 val. LMA Vrublevskių bibliotekoje bus atidaryta Klaipėdos universiteto (KU) meno ir mokslo paroda, skirta universiteto 25 metų sukakčiai paminėti. Renginį ves LMA Vrublevskių bibliotekos direktorius dr. Sigitas Narbutas, parodą pristatys Klaipėdos universiteto Mokslo ir meno prorektorė doc. dr. Rita Vaičekauskaitė.

Bibliotekos vestibiulio ekspozicijoje bus pristatoma daugiau nei 100 Klaipėdos universiteto mokslininkų leidinių. Jie atspindi įvairių sričių KU mokslinius tyrimus, aktualius ne tik Vakarų Lietuvos regiono, bet ir šių dienų pasaulio kontekste.  Žymiausi autoriai – A. Kaukienė, G. Michelin, V. Safronovas, V. Žulkus, I. Lukšaitė, R. Žaromskis, V. Paulauskas, S. Olenin, D. Petrauskaitė, A. Juška, L. Kraniauskas, L. Šimanskienė, S. Vaitekūnas, R. Vaičekauskaitė. Parodoje pristatomas ne tik mokslinių leidinių archyvas, bet ir Klaipėdos krašto ir Mažosios Lietuvos kultūra.

Meno parodoje (15 kambaryje) bus rodomos sukauptas KU Menų akademijos meno atlikėjų koncertų-pasirodymų afišos, Architektūros, dailės ir dizaino katedros dėstytojų ir studentų įgyvendinti ir akademiniai darbai (nuotraukos, brėžiniai, maketai).

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė