Vilniuje įvyko piketas „Už teisę rinktis!“ (nuotraukos, video) (1)

Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Rugsėjo 20 dieną, Vilniuje prie Europos komisijos atstovybės Lietuvoje įvyko piketas „Už teisę rinktis!“. Šį renginį vedė „Visuomeninis komitetas prieš priverstinę imigraciją“, kurio tikslai iki galo nėra aiškūs.

„Europoje dabar labai populiaru šnekėti apie asmens saviraišką, demokratiją ir toleranciją. Mes, pažangūs Lietuvos piliečiai, būdami demokratijos šalininkai kviečiame žmones į piketą „Už teisę rinktis!“. Už tai, jog kaip suvereni valstybė, kuri pati pasirenka kada, kiek ir ką įsileisti, mes galėtume turėti savo nuomonę ir nuspręsti be mums primetamų kvotų. Už tai, jog Europos sąjungos valstybių lygiaverčių „džentelmenų klubas“ ir būtų tokiu, o ne Vokietijos ar dar kokios iš didžiųjų valstybių „smėlio dėžė“. Už tai, jog Lietuvos politikai išgirstų savo piliečių – rinkėjų balsą. Mes dar gyvename šioje valstybėje, mokame mokesčius, tad ir mūsų nuomonė privalo būti išklausyta bei į ją atsižvelgiama“ – rašoma piketo rengėjų pranešime.

Primename, kad rugsėjo 29 dieną vyks kitas piketas V. Kudirkos aikštėje, Vilniuje, kurį rengia sambūris „Lietuva – ne multikultūrinės džiunglės“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė