Dizainerės E. Monginienės kurti papuošalai iškeliavo į Dubajų (video) (0)

E. Šumilovaitės nuotr.

E. Šumilovaitės nuotr.

Papuošalų dizainerė Elvyra Monginienė tapo bene pirmąja lietuve, kurios autoriniai, vienetiniai rankų darbai pakerėjo vieno prabangiausių pasaulio kraštų – Dubajaus – išskirtinės kūrybos mylėtojus. Prieš kelias dienas į tolimąją šalį, priklausančią Jungtiniams Arabų Emyratams, iškeliavo itin apsaugota „Elvyra Desing“ siunta – apyrankių, auskarų, turbanų, sagių kolekcija.

E. Monginienė pasakojo, kad specialiai kurti ką nors Dubajaus rinkai nereikėjo – viskas, ką autorė šią vasarą pristatė savo kūrybos mylėtojams, užsakovams kuo puikiausiai tiko. O bendradarbiavimo tu egzotiška vietove proveržis įvyko neseniai – rugpjūtį. Paskutinio vasaros mėnesio pačioje pradžioje Kanų (Prancūzija) viešbutyje „Hotel Majestic Barriere Cannes“ lankėsi žinoma verslininkė Reda Karosienė. Nuspendusi papietauti moteris netikėtai sulaukė ypatingo dėmesio – jos drabužyje įsegtomis „Elvyra Desing“ mažytėmis musytėmis susižavėjo… Arabijos princesė.

„Ji labai nustebusi apžiūrinėjo musytes ir jomis džiaugėsi. Negalėjau moteriai, kuri taip nuoširdžiai gėrėjosi Elvyros darbu, jų nepadovanoti. Tiesa, nusprendus tai padaryti teko grįžti prie apsaugos apsuptos princesės. Man iškart buvo užtvertas kelias, bet, pamačius saugojamosios reakciją, situacija pasikeitė – lietuvės kurtos muselės „nutūpė“ ant kilmingos damos delno“, – įspūdžiais tuomet dalinosi R. Karosienė.

Po netikėtos pažinties su E.Monginiene susisiekė daugybę metų Dubajaus rinkoje dirbantys ir ją gerai pažįstantys verslininkai. Papuošalų kūrėjai iš Lietuvos pasiūlytos bendradarbiavimo galimybės.

Užsakovams įspūdį paliko ne tik „Elvyra Desing“ kūrinių dizainas, bet ir tai, iš ko jie padaryti. Kristalai, pusbrangiai akmenys, pilnavidurės aukso ir sidabro detalės… Tai jie pavadino itin prabangia bižuterija.

E. Monginienė reikiamas sudedamąsias dalis savo darbams perka keliose parduotuvėse Lietuvoje. Jose ji turi ypatingos klientės statusą ir yra žinoma, kaip bene daugiausiai kokybiškų bei brangių papuošalų detalių kūrėjų.

„Jungtiniai Arabų Emyratai – paslaptinga, ketinti, mistinė vietovė. Specialiai jos rinkai buvo sukurta ne tik fotosesija, bet ir vaizdo klipas“, – sakė E. Monginienė.

Ji džiaugėsi, kad sumanymui tinkamą vietą bei modelius rado Lietuvoje, o ne užjūryje. Antrą kartą „Elvyra Desing“ veidu tapo Ana Procenko. Prieš foto ir vaizdo kameras stojo ir patyręs modelis Viktorija Zigmantienė.

Merginas darbui Lietuvos pajūryje paruošė visažistė Sandra Žukauskienė.

Savaitgalį vienoje gražiausių mūsų šalies vietovių – kopose – su modeliais dirbo vaizdo klipą kūręs Nerijus Brokas bei fotosesiją rengusi fotografė Evelina Šumilovaitė.

Prieš kelias dienas pabaigus parengiamuosius Dubajui skirtos kolekcijos paruošimo darbus pirmosios nuotraukos pateko į itališkojo „Vogue“ interneto portalą. Ten „Elvyra Desing“ kūriniai pristatyti jau antrą kartą.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė