Ministerija kviečia teikti paraiškas M. Lukšienės apdovanojimui skirti (0)

Meilė Lukšienė | O. Pajedaitės nuotr.

Meilė Lukšienė | O. Pajedaitės nuotr.

Švietimo ir mokslo ministerija praneša, kad iki rugsėjo 21 d pratęsiamas laikas teikti kandidatūras Meilės Lukšienės premijai gauti. Premija siekiama įprasminti švietimo reformos pradininkės habilituotos daktarės Meilės Lukšienės atminimą ir skatinti jaunus pedagogus aktyviai įsitraukti į švietimo plėtotės darbus.

Apdovanojimus gali gauti švietimo darbuotojai ne vyresni nei 35 metų. Paraiškas apdovanojimui gauti gali siūlyti patys asmenys, švietimo įstaigų vadovai, švietimo įstaigų savininko teises ir pareigas įgyvendinančios įstaigos, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jų įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo asociacijos.

Apdovanojimo dydis – 120 BSI (šiuo metu 4560 Eur). Ji skiriama kiekvienais metais Tarptautinės mokytojų dienos proga.

Apdovanojimo skyrimo komisija vertins paraiškovo švietimo darbo pradžią ir tolesnę veiklą, nukreiptą į ugdymo demokratizavimą ir modernizavimą, humanizmo, kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą, sėkmingus švietimo projektus, atsižvelgs į palankius esančių ir buvusių mokinių, tėvų atsiliepimus, sėkmingą bendradarbiavimą su bendradarbiais, pirmavimą.

M. Lukšienės premijos skyrimo nuostatus rasite ČIA.

M. Lukšienės apdovanojimo laimėtojais yra tapę Kauno šv. Mato vidurinės mokyklos matematikos ir informatikos mokytojas Vygantas Kornejevas, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos chemijos mokytojas Ramūnas Skaudžius, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos anglų kalbos mokytoja Rūta Pivoriūnaitė, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos fizikos mokytojas Tomas Kivaras, Vilniaus S. Nėries gimnazijos technologijų mokytojas Donatas Kriukas.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė