Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas pratęsė kvietimą  kandidatams į Fondo ekspertų sąrašą   (0)

„Lietuvos Kūrėjai“

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas (SRTRF) paskelbė, kad pratęsia kvietimą kandidatų siūlymui į Fondo ekspertų sąrašą.

Kandidatus iki šių metų spalio 1 d. gali siūlyti Fondo dalininkai, meno kūrėjų, viešosios informacijos rengėjų asociacijos ir kitos asociacijos bei institucijos, formuojančios kultūros politiką ar veikiančios kultūrinėje žiniasklaidoje. Tarybos patvirtintas bendras ekspertų sąrašas bus paskelbtas per 14 kalendorinių dienų Fondo interneto svetainėje.

Reikalavimai ekspertams:

  • turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir ne mažesnę kaip 5 metų patirtį visuomenės informavimo, kultūros ar švietimo srityse;
  • būti nepriekaištingos reputacijos. Ekspertams taikomi tokie patys kaip ir valstybės tarnautojams Valstybės tarnybos įstatyme nustatyti kriterijai, kuriais remiantis asmuo negali būti laikomas nepriekaištingos reputacijos.
  • turėti specialių žinių, įgūdžių, kompetencijos, reikalingų vertinti pateiktus projektus.

Ekspertai skiriami 2 metų laikotarpiui, tas pats asmuo negali būti ekspertų grupės nariu daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės. Ekspertais negali būti kultūros ir meno organizacijų vadovai, jų pavaduotojai, jų įsteigtų įstaigų vadovai, Fondo darbuotojai. Taip pat ekspertu negali būti asmuo, kurio artimi asmenys, kaip jie apibrėžti Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatyme, yra susiję su Fondo dalininkais darbo, autorinių sutarčių ar kitais sutartiniais santykiais.

Kartu su siūlymu privalomai pateikiami šie dokumentai: kandidato Gyvenimo aprašymas, siūlančios institucijos rekomendacija (nurodant kandidato el.pašto adresą ir kontaktinį telefoną) ir kandidato sutikimas būti Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo ekspertu.

Siūlymai su privalomais dokumentais teikiami el. adresu www.srtfondas.lt su nuoroda „Kandidatas į Fondo ekspertus.“

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas įkurtas 1996 m. remiantis Lietuvos Respublikos Visuomenės informavimo įstatymu.  Fondo paskirtis konkurso tvarka remti viešosios informacijos rengėjų kultūrinius ir šviečiamuosius projektus pagal 6 programas:
1) kultūros, meno leidinių; 2) šviečiamojo pobūdžio leidinių; 3) regioninės žiniasklaidos (regionų, vietinių laikraščių, žurnalų ar kitų specialių leidinių, radijo ir televizijos); 4) radijo ir televizijos; 5) internetinės žiniasklaidos (informacinės visuomenės informavimo priemonių); 6) vaikų ir jaunimo kultūrinio švietimo.

Parama suteikiama kalendoriniams metams konkurso būdu.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė