Rusija pripažino, kad Sirijoje veikia jos kariai (2)

Socialinių tinklų nuotr.

Socialinių tinklų nuotr.

Pagaliau Rusijos užsienio reikalų ministerija pripažino, kad Sirijoje yra Rusijos karių ir specialistų, kurie apmoko Sirijos karius naudotis rusiška karo technika. Kaip žinia, Rusija su Sirija prekiauja karine technika.

„Galiu patvirtinti ir pakartoti, kad Sirijoje yra mūsų karo specialistai, kurie padeda išmokti naudotis tiekiama karo technika“ – paskelbė užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova.

Praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose atsirado nuotraukų, kuriose Rusijos kariai pozuoja prie plakatų, vaizduojančių Vladimiro Putino ir Basharo al Assado draugystę. Tai sukėlė ažiotažą spaudoje.

Spėjama, kad šiuo metu Sirijoje yra nuo 2 iki 3 tūkstančių Rusijos karių ir karo instruktorių, remiančių diktatorišką B. al Assado režimą. Tai reiškia, kad šie kariai gali stoti į kovą ir su JAV remiamais ir ginkluojamais Sirijos sukilėliais.

Antradienį Bulgarija uždarė šalies oro erdvę Rusijos lėktuvams, gabenantiems krovinius į Siriją, tvirtindama, kad turi informacijos, jog orlaiviai gabena ne humanitarinę paramą, kaip buvo deklaruota. O štai Iranas atvėrė savo oro erdvę Rusijos kariniams lėktuvams.

JAV kreipėsi į Graikiją, kad būtų uždaryta ir jos oro erdvė, bet į prašymą atsakyta neigiamai.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė