Mokslo metus pradėjo ne tik vaikai, bet ir tėvai (0)

Rugsėjo 1-oji | Irmos Raščiūtės nuotr.

Rugsėjo 1-oji | Irmos Raščiūtės nuotr.

Šiaulių rajono Aukštelkės mokykloje Rugsėjo 1-ąją ėmė veikti Tėvų klubas, kuriame mokytojai ir tėvai susitelkė į bendrų tikslų siekiančias grupes. Bendraudami ir dirbdami drauge jie mokysis, dalinsis patirtimi su edukologijos, psichologijos ir informacinių technologijų specialistais.

Skatiname tėvus, mokyklas aktyvesniam bendradarbiavimui dėl kokybiškesnio vaikų ugdymo bei palankesnės mokymo aplinkos kūrimo,– teigia ministrė A. Pitrėnienė.–Tyrimai rodo reikšmingą ryšį tarp tėvų įsitraukimo ir mokinių pasiekimų: jis glaudžiai susijęs su mokinių daroma pažanga ir mokymosi pasiekimais.“

2015 – 2016 m.m., paskelbtais Mokyklos bendruomenės metais, Šiaulių r. Aukštelkės mokykloje buvo įkurtas Tėvų klubas, kurio sumanymu  Rugsėjo 1-osios šventė vyko netradiciškai.  Po šv. Mišių ir oficialios dalies Aukštelkės šv. Antano Paduviečio bažnyčioje  visa Aukštelkės mokyklos bendruomenė dalyvavo Tėvų klubo organizuotoje iškyloje. Mokyklos sode surengtos įvairios veiklos: dailininkų studija, sporto zona, mažųjų žaidimų kampelis ir „Knygų slėnis“, kuris patraukė daug šventės dalyvių. „Knygų slėnyje“ vaikai, naujoje lauko bibliotekoje susėdę ant minkštų pagalvėlių, klausė sekamų pasakų, repetavo ir patys vaidino pasaką „Dangus griūva“, kreidelėmis piešė pasakų veikėjus, įvairių skaitytų knygų veikėjų portretus. Šventės pabaigoje vaišindamasi Tėvų klubo dovana – dešrelėmis ir keptais zefyrais, mokyklos bendruomenė jautėsi kaip viena didelė šeima.

Rugsėjo 1-oji | Irmos Raščiūtės nuotr.

Rugsėjo 1-oji | Irmos Raščiūtės nuotr.

Tėvų klubas rengs ir kitas veiklas: stebės ir aptars kino filmus, susitiks su edukologijos mokslų docente Austėja Landsbergiene, IQES online Lietuva internetinės svetainės administratoriumi, programos „Samsung Mokykla ateičiai“ lektoriumi Mindaugu Breiva, bendraus su vaikų ir paauglių psichologu, VU docentu Dainiumi Pūru ir kt.

Jau pradėjęs veiklą Tėvų klubas ir visos mokyklos bendruomenės Rugsėjo 1-osios iškyla mokyklos sode – tai mokyklos atvirumo, sutelktumo, aktyvaus tėvų ir vaikų bendradarbiavimo pavyzdys.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Mokslo naujienos, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė