Piano.lt vasaros terasa rugsėjį pasitinka audringai (video) (0)

PIANO.LT vasaros terasa | piano.lt nuotr.

PIANO.LT vasaros terasa | piano.lt nuotr.

Piano.lt vasaros terasos kolektyvas, atrodo, nesiruošia pasiduoti vėsesniems orams ir rugsėjį pasitiks su puikiais koncertais kiekvieno muzikiniam skoniui.

Vėlyvą rugpjūčio 30-osios vakarą Piano.lt vasaros terasoje smagius šokius po atviru dangumi žada surengti vilniečių regio / dub muzikos grupė „Ministry of Echology“. Pernai vasariško populiaraus muzikinio kūrinio „Laikas Meilei“ autoriai pagaliau išleido pilną debiutinį albumą „Notes & Quotes“ ir pristatė jį sausakimšuose koncertuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose bei vasaros šventėse, taip pat Prancūzijoje, Lenkijoje ir Vokietijoje. Per tą laiką užgimė naujų kūrinių, kurie 2015 metų gegužę buvo įrašyti reziduojant Anglijos „Big Jelly Studios“. Grupė tikisi, kad dar šiemet galės nudžiuginti gerbėjus antruoju albumu, o kol kas kviečia į paskutinį vasaros pasirodymą.

„Rudenį kuriam laikui skelbiam pertraukėlę be koncertų – ruošime antrąjį albumą, keliausim, kursim naujus „gabalus“. Naudodamiesi pasitaikiusia proga kviečiam vasaros pabaigoje dar kartą pabūti kartu ir nuoširdžiai bei ritmingai pajudinti kojas,“ – sako grupės „Ministry of Echology“ nariai.

O paskutinį vasaros pirmadienį (rugpjūčio 31 dieną) nėra kada liūdėti, nes skelbiamos „Vasaros pabaigtuvės“. Vakarą pradės indie-folk atlikėjas Šarūnas Petrutis, klausytojams pažįstamas kaip palaikantis tradicinį amerikietišką skambesį žmogus, o pratęs grupė „Baltasis Kiras“, dar kartą pristatysiantys savo šventinę programą. Pučiamuosius instrumentus prie savo pasirodymų prijungusi grupė šią vasarą suskambo dar įdomiau, o klausytojams jau puikiai pažįstami kūriniai „Lūpytės“, „Saulė šviečia“ ar „Šunelis“ papildyti naujomis trombono bei saksofono melodinėmis linijomis.

Baltasis kiras | piano.lt nuotr.

Baltasis kiras, Šarūnas Petrutis | piano.lt nuotr.

Su rugsėjo 1-ąją kokybiškas garsas tik tęsiasi – ne tik moksleivius ar studentus į terasą pakvies „E. Clapton Tribute“ projektas. „Tears in Heaven“, „Wonderfull tonight“, „Layla“, „Change the world“, – šie ir kiti Eriką Klaptoną (Eric Clapton) išgarsinę pasaulinio lygio kūriniai skambės pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje.

Rugsėjo 1-ąją grupė „Blues Makers“, jau 25-erius metus profesionaliai dalyvaujanti Lietuvos ir Europos muzikiniame gyvenime bei jos lyderis Virgilijus Jutas dovanoja ypatingą dviejų dalių koncertą – skambės ne tik žinomiausi Eriko Klaptono (Eric Clapton) kūriniai, bet ir geriausios V. Juto dainos.

Eric Clapton Tribute, V. Jutas & Blue Makers| piano.lt nuotr.

Eric Clapton Tribute, V. Jutas & Blues makers| piano.lt nuotr.

 

G&G Sindikatas šiuos mokslo metus žada pradėti garsiai. Rugsėjo 2 d. Į Piano.lt vasaros terasą vilniečius ir miesto svečius kvies vienos sėkmingiausių Lietuvos repo ir hiphopo grupių G&G Sindikatas ir Dee&Kamy.

Dee&Kamy vyrukai garsėja savo gyvais pasirodymais. Būdami ant scenos atlikėjai atiduoda visas jėgas taip nepalikdami abejingų net tų, kurie nė nesidomi repo muzika. G&G Sindikatas Lietuvoje neoficialiai pripažįstami kaip lietuviško repo krikštatėviai. Išskirtinis grupės bruožas – patriotiškumas ir pilietinė atsakomybė. Grupės nariai dažnai dalyvauja svarbiuose pokalbiuose su moksleiviais, pilietiškumą skatinančiose akcijose, yra nuolatiniai kraujo donorai, patys stengiasi būti pilietiški ir turėti savo nuomonę.

G&G Sindikatas | piano.lt nuotr.

G&G Sindikatas | piano.lt nuotr.

O ankščiau pradėti savaitgalį rugsėjo 3 d. kvies Gytis Paškevičius savo populiariausių dainų koncerte. Gytis Paškevičius vienas išskirtiniausių atlikėjų Lietuvos muzikos istorijoje, kitaip tariant – Lietuvos muzikos „grandas“, kurio puikios dainos per visus dainininko muzikavimo metus išlaikė savo stilių, nepasiduodamos jokiems trumpalaikiams madingiems muzikos vėjams. Šio ilgamečio ir neblėstančio populiarumo dainininko paslaptis – prasminga muzika.

Kviečiame palydėti atostogų sezoną Piano.lt vasaros terasoje kartu su pozityvią nuotaiką skleidžiančiomis muzikos grupėmis.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė