Aplinkos apsaugos pažeidėjus stebi ir iš oro (0)

Aplinkosaugininku reidas sraigtasparniu_am.lt

Aplinkosaugininkų reidas sraigtasparniu | am.lt nuotr.

Rugpjūčio 26 d., aplinkos viceministras Algirdas Genevičius ir Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos direktorius Vytautas Eidikonis dalyvavo pirmajame reide Valstybinės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparniu. Jis organizuotas pagal tarnybų pasirašytą bendradarbiavimo sutartį.

Pirmojo reido sraigtasparniu tikslas – nustatyti užterštas teritorijas, neteisėtus tvėrimus prie vandens telkinių, fiksuoti kitus aplinkos apsaugos pažeidimus Vilniaus regione.

„Informaciją apie iš oro užfiksuotus galimus aplinkosaugos pažeidimus iš karto perdavėme Vilniaus regione reido metu patruliavusiems pareigūnų ekipažams. Jie vyko į nurodytas vietas ir tikrino,ar žmonės laikosi aplinkos apsaugos reikalavimų ir jų nepažeidžia“, – sakė reide dalyvavęs aplinkos viceministras Algirdas Genevičius.

Bendradarbiavimas su Valstybinės sienos apsaugos tarnyba ir galimybė vykdyti aplinkos apsaugos pažeidimų kontrolę iš oro, anot viceministro, labai palengvina aplinkosaugininkų darbą. Per trumpą laiką taip galima apžiūrėti didelę teritoriją ir pamatyti viską ne per tvorą, bet iš viršaus, nustatyti tikslias koordinates ir tuoj pat jas perduoti pareigūnams. Tokie reidai sraigtasparniu ateityje bus organizuojami ir kituose regionuose.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė