Kelyje Šiauliai–Palanga po rekonstrukcijos nebeliks „juodųjų dėmių“ (0)

kelio rekonstrukcija_sumin.lt

sumin.lt nuotr.

Artimiausiu metu kelyje A11 Šiauliai–Palanga ties Telšiais pradedami rekonstrukcijos darbai, kuriuos atlikus šioje magistralėje turėtų nebelikti „juodųjų dėmių“. Bendra darbų vertė – 10, 2 mln. eurų, juos planuojama baigti iki 2016 m. rugsėjo mėn.

Rekonstrukcija vyks 7 km ilgio kelio ruože tarp Eigirdžių miestelio ir Telšių (62,72–69,62 km kelyje A11). Ypatingą dėmesį skiriant eismo saugai, šiame ruože bus sustiprinta ir praplatinta kelio danga, rekonstruotos 5 sankryžos, dvi iš jų – į žiedines su apšvietimu.

Žiedinės sankryžos bus įrengtos ties Telšiais, kelio Šiauliai–Palanga sankirtose su krašto keliais Telšiai–Varniai–Laukuva ir Telšiai–Seda. Pastaroji keturšalė sankryža itin avaringa, tai vienintelė „juodoji dėmė“ kelyje Šiauliai–Palanga. Tikimasi, kad šią sankryžą rekonstravus į žiedinę, taip pat apšvietus kelio ruožą prie Telšių miesto ribos, eismas taps gerokai saugesnis, ir kelyje A11 „juodųjų dėmių“ nebeliks.

Rekonstruojamame kelio ruože taip pat numatoma įrengti apsauginius atitvarus, atnaujinti autobusų stoteles, ties nuvažiavimais į Kumpikų ir Degaičių kaimus nutiesti pėsčiųjų ir dviračių takus.

Minėtus darbus planuojama iš dalies finansuoti Europos Sąjungos fondų lėšomis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė