Naujiems mokslo metams – dar 48 nauji geltonieji autobusai (0)

ŠMM nuotr.

smm.lt nuotr.

Ministrų kabinetas posėdyje pritarė, kad Švietimo ir mokslo ministerija perduotų savivaldybėms nupirktus 48 naujus 19 vietų mokyklinius autobusus „Iveco daily“. Mokykliniams autobusams pirkti šiemet skirta daugiau nei 1 milijoną eurų. Autobusai bus perduoti 39 šalies savivaldybėms.

Autobusiukus atviro konkurso būdu perka Švietimo ir mokslo ministerija. Vienas autobusas šiemet kainavo daugiau nei 35 tūkst. eurų. Švietimo ir mokslo ministerija Geltonųjų autobusų programą be pertraukos vykdo jau 15 metų. Per tą laiką iš viso nupirkti 739 mokykliniai autobusai.

Geltonaisiais mokykliniais autobusais pavežama apie 20 tūkst. mokinių. Iš viso Lietuvoje visų rūšių transporto priemonėmis, įskaitant ir privačias, pavežama apie 80 tūkstančių visų klasių mokinių. Jie ne tik važiuoja į mokyklą ir atgal – geltonaisiais autobusais
vaikai keliauja po Lietuvą, važiuoja į repeticijas, šventes, festivalius. Atokesnių vietovių mokiniams tai taip pat galimybė pasilikti mokykloje po pamokų ir dalyvauti neformaliojo ugdymo užsiėmimuose. Pasibaigus popamokinei veiklai geltonuoju autobusu jie saugiai parvežami į namus.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė