Lietuvos zoologijos sodas sulaukė leopardės Venlos (0)

Zoologijos sodo nuotr.

Zoologijos sodo nuotr.

Lietuvos zoologijos sodas ketvirtadienio naktį sulaukė snieginio leopardo patelės iš Suomijos. Lietuvos zoologijos sodas liepos 1-ąją paskelbė, jog visus norinčius kviečia finansiškai prisidėti prie žirafos patino bei snieginio leopardo patelės atgabenimo į Kauno zoologijos sodą.

Gerų žmonių pagalbos bei dosnių rėmėjų dėka Kauną pasiekė iš Suomijos atgabenta leopardo patelė vardu Venla. Kelionė iš Suomijos zoologijos sodo praėjo sklandžiai ir gyvūnas šiuo metu puikiai jaučiasi naujajame savo voljere, tačiau yra dar kiek nedrąsus ir pavargęs po ilgos kelionės.

Šiuo metu zoologijos sode Kaune taip pat gyvenanti dar viena snieginio leopardo patelė yra vyresnioji iš Suomijos atvykusios  leopardės sesė.  Abi snieginių leopardų patelės – Serko ir atvykusioji Venla – tų pačių tėvų palikuonys, gimę Maskvos zoologijos sode, todėl zoologijos sodo darbuotojai juokavo, jog įvyko giminės susitikimas.

Atvežti snieginio leopardo patelę į Kaune esantį zoologijos sodą, kaip teigia sode dirbantys specialistai, buvo šių metų prioritetas. Labai svarbus vaidmuo tenka zoologijos sodams, prisidedantiems prie retų gyvūnų rūšių išsaugojimo, kadangi laisvėje esantys reti gyvūnai, nesiimant tam tikrų priemonių, gali išnykti.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė