Šilalėje atidaromas vienas moderniausių baseinų Žemaitijoje (1)

Šilalės sporto ir laisvalaikio centras | tiksliforma.lt nuotr.

Jau šį penktadienį, rugpjūčio 14 d., 14 val., Šilalės miesto šventės metu bus atidarytas Sporto ir laisvalaikio centras – pirmasis Tauragės regione ir vienas moderniausių baseinų visoje Žemaitijoje.

„Šilalės rajonas sparčiai gražėja: remontuojami pastatai, tvarkomos viešosios erdvės ir rekreacinės zonos, įrenginėjami sporto aikštynai, futbolo ir krepšinio aikštelės. Taigi rajonas tampa patrauklesniu ne tik čia gyvenantiems, bet ir atvykstantiems. Tačiau Šilalė netrukus turės dar vieną traukos objektą – baseiną, kurio teikiamus malonumus, pramogas, o svarbiausia naudą sveikatai, pajus ne tik mūsų krašto gyventojai, bet ir kitų rajonų žmonės“, –  džiaugdamasis baseino atidarymu sako Šilalės rajono savivaldybės  meras Jonas Gudauskas.

Baseino statybos pradėtos 2012 metų lapkričio mėn. Per beveik trejus metus įrengtas 25 metrų ilgio keturių takų baseinas, pirčių kompleksas, vandens atrakcionų zona, masažinis baseinas, sūkurinė vonia, persirengimo kabinos, tualetai, kavinukė.

Naujai pastatytame Sporto ir laisvalaikio centre vienu metu galės lankytis apie 150 žmonių.

Ateityje numatoma statyti ir sporto salę, kurioje tilptų apie 500 žiūrovų, ją būtų galima transformuoti į krepšinio, tinklinio ar kitokias sporto aikšteles. Planuojama, kad centras taps puikia laisvalaikio praleidimo erdve visai šeimai Šilalėje.

ŠILALĖS-SPORTO centras_tiksliforma.lt

Šilalės sporto ir laisvalaikio centras | tiksliforma.lt nuotr.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė