JK premjeras: Imigrantų krizė tęsis visą vasarą (0)

Deividas Kameronas | Anglija.lt nuotr.

Deividas Kameronas | Anglija.lt nuotr.

Liepos 31 d., penktadienį, imigrantų krizė Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos pasienyje tęsis visą vasarą, penktadienį pareiškė Jungtinė Karalystės (JK) ministras pirmininkas Deividas Kameronas (David Cameron).

Penktadienį su žurnalistais kalbėjęs britų premjeras sakė: „Tai bus rimta problema visą vasarą.“ Jis taip pat pažadėjo į Prancūzija nusiųsti daugiau pėdsekių šunų ir medžiagų tvoroms statyti.

Kaip skelbia britų spauda, britų kariuomenės kareivinėse Kente taip pat bus įrengtalaikina krovininių automobilių aikštelė, kad būtų nors kiek palengvinta padėtis greitkelyje M20. Be to, keltai Lamanšo sąsiauriu kursuos dažniau, kad atostogautojai galėtų lengviau grįžti iš žemyninės Europos į JK.

Tokių priemonių, kurias penktadienį aptarė nepaprastųjų situacijų komitetas „Corba“, britų valdžia imasi reaguodama į tikrą chaosą Prancūzijos Kalės (Calais) uoste, kur šimtai imigrantai iš Afrikos siekia Lamanšo sąsiaurio tuneliu nori patekti į Didžiąją Britaniją.

D. Kameronas ministrams liepė imtis visų įmanomų priemonių, kad „būtų užkirstas kelias nelegaliems imigrantams patekti į šalį, o taip pat pagerinta situacija krovininių automobilių vairuotojams ir atostogautojams.“

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė