A. Butkevičius: Dėmesys kultūrai – nekintantis Vyriausybės veiklos prioritetas (2)

Lietuvos nepriklausomybes aktas_lietava.lt

lietava.lt nuotr.

Liepos 30 d. Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius į Vyriausybės rūmus pokalbiui pakvietė kultūros asociacijų atstovus. Susitikimo metu buvo aptarti kultūros bendruomenei aktualūs klausimai ir pasiūlymai, kaip kelti darbuotojų profesionalumą ir motyvaciją plėtojant kultūros procesus regionuose, ieškota būdų, kaip sutelkti visuomenę Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio jubiliejaus paminėjimui 2018 metais.

Asociacijų atstovai padėkojo A. Butkevičiaus vadovaujamai Vyriausybei už nuoseklią kultūros rėmimo politiką, išsiskiriančią tiek atlyginimų darbuotojams didinimu, tiek ir didesniu atskirų sričių finansavimu. Ministras Pirmininkas savo ruožtu patikino, kad Vyriausybė laikysis įsipareigojimų ir kitais metais skatinti šioje srityje dirbančius žmones.

„Kultūros bendruomenės ir jų lyderiai yra didžiulė atrama, įgyvendinant švietėjiškas programas, buriant žmones kūrybinėms ir visuomeninėms veikloms. Dėmesys šiai sričiai išliks tarp svarbiausių veiklos prioritetų“, – pabrėžė Vyriausybės vadovas.

Susitikime pasikeista mintimis, kaip apjungti Lietuvos žmones, šalies kultūros įstaigas Lietuvos 100-mečio minėjimui. Premjero A. Butkevičiaus teigimu, kuriant visos Lietuvos šventę, labai svarbios regionų pasiūlytos idėjos, kurios turi atsispindėti jubiliejaus programoje.

Pokalbio metu taip pat buvo aptarta Kultūros asociacijų keliama iniciatyva kitų metų pradžioje surengti konferenciją regionų kultūros klausimais.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė