Skaitmeninę TV matysime geriau (1)

televizija

gotmesh.org nuotr.

Liepos 28 d.AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) užbaigė antžeminės skaitmeninės televizijos (DVBT) nacionalinio TV programų siuntimo tinklo (ST1) kokybės gerinimo ir aprėpties didinimo projektą. Tai užtikrins kokybišką TV programų transliaciją Lietuvos pasienio gyventojams.

Pasak Telecentro generalinio direktoriaus Remigijaus Šerio, įgyvendinus ST1 tinklo plėtros projektą, tinklo aprėptis pasiekė 96,7 proc. Lietuvos teritorijos. „Įdiegus didesnio galingumo siųstuvus, gyventojai, kurie yra įsikūrę toliau nuo centrinių gyvenviečių, atokiose miškingose, kalvotose pasienio zonose ir gretimose lietuvių gyvenamose  vietovėse už  Lietuvos teritorijos ribų, jau gali matyti kokybišką transliacijų vaizdą, o kita dalis gyventojų, kurie iki šiol neturėjo galimybės matyti nemokamų antžeminės televizijos programų, jas mato be trukdžių“, – teigia R. Šeris.

Projekto įgyvendinimo metu dalis esamų televizijos siųstuvų buvo pakeisti naujais, didesnės galios siųstuvais. Siųstuvai buvo pakeisti Nidoje, Tauragėje, Jurbarke, Ignalinoje, Visagine, Švenčionyse, o Dieveniškėse buvo  sumontuotas papildomas siųstuvas. Įgyvendinto projekto vertė siekia 600 tūkst. eurų.

Šiuo metu Telecentras Lietuvos gyventojams užtikrina galimybę nemokamai žiūrėti 10 televizijos programų: LRT, LRT KULTŪRA, LNK, TV6, BTV, TV3, Info TV, Liuks!, TV1, TV8.

Lietuvos radijo ir televizijos centras yra Valstybės valdoma akcinė bendrovė, teikianti radijo ir televizijos programų siuntimo, TV reportažų perdavimo, telefonijos ir interneto paslaugas visoje Lietuvoje. Aukštą Telecentro paslaugų kokybę užtikrina kompetentingi specialistai, pažangiausios ryšio technologijos ir įsiklausymas į klientų poreikius.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė