Spalvingą Vilniaus žemėlapį miesto svečiai galės gauti nemokamai (0)

Vilniaus zemelapis_tourism.lt

tourism.lt nuotr.

Liepos 28 d. dienos šviesą išvydo naujas, unikalus ranka pieštas sostinės žemėlapis. Žemėlapyje pateikiamas rinktinis sostinės restoranų sąrašas bei pavaizduoti lankytini objektai, kuriuos nesunkiai būtų galima atrasti. Žemėlapis pristatomas anglų kalba ir yra skirtas svečiams iš užsienio, tačiau juo gali naudotis ir vilniečiai. Žemėlapį nemokamai platins Vilniaus turizmo informacijos centrai ir sostinės didieji viešbučiai.

„Norėjome, jog žemėlapis taptų miesto vizitine kortele, kuri leistų kiekvienam patirti miesto skonį, pamatyti objektus bei tuo pačiu pristatytų sostinę miesto svečiams. Esame įsitikinę, kad nuo šiol galima užtikrintai pasakyti, jog ir Vilnius turi išskirtinį žemėlapį“, – sakė vienas iš portalo iVilnius.lt įkūrėjų bei projekto iniciatorių Donatas Andrijauskas.

Sostinės žemėlapis nuo šiandien platinamas Vilniaus turizmo informacijos centruose ir daugumoje sostinės viešbučių.

Elektroninė žemėlapio versija bus patalpinta tinklalapyje nuo rugpjūčio 1-osios, nuo tada jį bus galima parsisiųsti ir PDF formatu.

Šiemet žemėlapis atspausdintas 6 tūkst. vienetų tiražu. iVilnius.lt komanda planuoja, jog kitąmet panašus žemėlapis taip pat bus pristatytas vilniečiams ir miesto svečiams ir jo tiražas bus jau gerokai didesnis.

Kategorijos: Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė