Moterų choras „Liepos“ Italijoje pripažintas absoliučiai geriausiu (video) (0)

Choras „Liepos“ | choras.lt nuotr.

Choras „Liepos“ | choras.lt nuotr.

Moterų choras „Liepos“ Lietuvai siunčia džiugią žinią – Tarptautiniame chorų konkurse, Italijoje, „Liepos“ nugalėjo nominacijoje „Geriausias moterų choras“ ir laimėjo sidabro bei bronzos medalius atskirose kategorijose.

Tik ką baigėsi jau 54–tą kartą rengiamas tarptautinis įtakingas Italijos Seghizzi chorų konkursas – vienas iš septynių garsiausių ir sudėtingiausių chorų varžytuvių pasaulyje. Vertinimo  komisijoje dirbo muzikos pasaulio autoritetai iš Italijos, Estijos, Lenkijos, Belgijos ir kitų šalių. Šiose varžytuvėse Lietuvai atstovavo Vilniaus kultūros centro moterų choras „Liepos“ vadovaujamas Audronės Zupkauskienės, koncertmeisterė Loreta Kuliešiuvienė.

Choras „Liepos“ dainavo folkloro, šiuolaikinės muzikos ir privalomojo kūrinio kategorijose. Į šį konkursą po sudėtingos atrankos buvo pakviesta tik 14 stipriausių chorų iš Italijos, Slovėnijos, Pietų Korėjos, Kinijos, Filipinų, Indonezijos, Norvegijos, Lenkijos, Ukrainos, Vengrijos ir Lietuvos,  kurie varžėsi 7 kategorijose ir dėl pagrindinio apdovanojimo. Pagrindinis Seghizzi konkurso apdovanojimas šiais metais iškeliavo į Pietų Korėją.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Naujienos, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai sielai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė