L. Grigelis buvo nenugalimas Lietuvos Prezidento teniso turnyre (0)

Prezidentūros nuotr

Prezidentūros nuotr

Lietuvos tenisininkai Laurynas Grigelis ir Lukas Mugevičius Vilniuje, Bernardinų sodo teniso aikštyne, vykstančio 26-ojo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro Lietuvos Prezidento taurei laimėti dvejetų varžybose tapo nugalėtojais. Lietuviai finale penktadienį po dramatiškos kovos 7:5, 3:6, [13:11] nugėjo 23 metų latvį Mikelį Libietį ir 22 metų amerikietį Hanterį Rysą

300 žiūrovų palaikomi lietuviai pirmajame sete pirmavo 3:1, bet po to leido varžovams išsiveržti į priekį 5:4. Vis dėlto Laurynui ir Lukui pavyko išlyginti rezultatą 5:5 ir vėliau laimėti dar du žaidimus. M. Libietis ir H. Rysas užtikrintai laimėjo antrajį setą ir išlygino žaidimo rezultatą. Pratęsime lietuviai atsiliko 2:6, 4:7, 6:9, bet nepalūžo ir išplėšė pergalę.

„Emocijų buvo labai daug nuo pat susitikimo pradžių iki pabaigos, kai kova vyko taškas į tašką. Manau, kad lemiamas lūžis įvyko tada, kai pratęsime išlyginome rezultatą 9:9. Tada patikėjome, kad galime laimėti. Prieš tai atsilikome 6:9 ir atrodė, kad pergalė slysta iš mūsų rankų. Džiaugiuosi, kad pavyko laimėti. Manau, kad ir sėkmė mus lydėjo. Šaunu laimėti su Luku, ypač Lietuvoje,“ – teigė L. Grigelis.

Už pergalę 23 metų L. Grigeliui ir 20-mečiam L. Mugevičiui atiteko po 18 Teniso profesionalų asociacijos (ATP) dvejetų reitingo taškų ir 620 JAV dolerių čekis. Laurynas ir Lukas pernai spalį dvejetų varžybas laimėjo „Futures“ turnyre Minske (Baltarusija).

Lietuvis Laurynas Grigelis tapo vyrų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoju.

Antroji turnyro raketė 23 metų Lietuvos tenisininkas (322-oji pasaulio raketė) finale šeštadienį 6:3, 6:2 nugalėjo 21 metų rusą Ronaldą Slobodčikovą (1047).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lauryną Grigelį tapus Tarptautinės teniso federacijos „Futures“ turnyro nugalėtoju ir Lietuvos Prezidento taurės laimėtoju.

„Kartu su visais mūsų šalies teniso mėgėjais džiaugiuosi, kad tarptautinio „Futures“ turnyro taurė lieka namuose. Šis laimėjimas rodo, kad Lietuvos tenisininkų meistriškumas nuolat auga”, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė čempionui palinkėjo, kad ši pergalė skatintų atkaklumą ir norą tobulėti.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė