Grįžo vienas iš sulaikytų „Lietuvos jūrų laivininkystės“ laivų (0)

Susisiekimo min. nuotr.

Susisiekimo min. nuotr.

Susisiekimo ministerija informuoja, kad šiąnakt į Lietuvą grįžo pirmasis iš areštuotų AB „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL) laivų – laivas „Deltuva“, parplaukęs iš Gdansko jūrų uosto. Artimiausiu metu šis laivas įplauks į Klaipėdos uostą.

„19 žmonių jau grįžta į krantą. Stengiamės, kad artimiausiu metu būtų išspręstas ir kitų LJL laivuose esančių jūrininkų repatriacijos klausimas“, – sako susisiekimo viceministras Saulius Girdauskas.

Uoste priimant grįžtantį laivą bendradarbiaujama su Klaipėdos jūrų krovinių kompanija KLASCO, kuri suteikė galimybę „Deltuvai“ švartuotis prie savo krantinės.

Šiuo metu jau pervestos lėšos, kurios užtikrins, kad visi areštuoti LJL laivai būtų aprūpinti degalais ir kitomis būtiniausiomis priemonėmis.

AB „Lietuvos jūrų laivininkystė“ susidūrė su didelėmis problemomis, kai jos laivai buvo areštuoti už skolas kreditoriams. Įmonės darbininkai pateko į katastrofišką padėtį, kai baigėsi degalai ir lėšos jiems išgyventi.

Nuostolingai dirbanti įmonė turi paskelbti bankrotą.

Gediminas Kirkilas Žinių radijui pripažino, kad Susisiekimo ministerija padarė klaidų, o opiausia problema – prasta komunikacija, tačiau keisti ministro neketinama.

Konservatoriai ketvirtadienį paragino atlikti parlamentinį tyrimą dėl vyriausybės veiksmų „Lietuvos jūrų laivininkystės“ atžvilgiu.

A. Butkevičius BNS teigė kol kas renkantis informaciją apie LJL padėtį ir todėl nekomentuoja, kokių veiksmų bus imamasi.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė