Odesos gubernatorius M. Saakašvilis ėmėsi negailestingos kovos su korupcija (video) (11)

michailas-saakasvilis-youtube.com-stop-kadras

Michailas Saakašvilis | youtube.com stopkadras

Gegužės pabaigoje naujuoju Odesos gubernatoriumi daug kam netikėtai paskirtas buvęs Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis, kurio šalis 2008 m. kariavo su Rusija, ryžtingai ėmėsi kovos su korupcija.

M. Saakašvilis iškarto išsiveržė į populiariausių Ukrainos politikų sąrašo viršūnę po to kai viešai supliekė ir atleido būrį saugumo tarnybų bei muitinės pareigūnų seniai įtariamų korupcija ir kyšių ėmimu. Internete pasklido intriguojantys vaizdo įrašai apie tai kaip jis be jokių skrupulų, ryžtingai auklėja įvairių žinybų pareigūnus ir valdininkus.

M. Saakašvilis kaltina Ukrainos valstybinės aviacijos tarnybos (UVAT) vadovybę korupcija vykusiame UVAT komisijos posėdyje, kurio metu skrydžių bendrovėms buvo skirstomis teisės konkretiems skrydžių maršrutams (2015 06 26):

M. Saakašvilis aštriai kritikuoja Odesos srities prokuratūros darbą (2015 06 16):

M. Saakašvilis kovoja dėl teisės Odesos gyventojams naudotis viešu jūros paplūdimiu, kurį Kijevo oligarchas miliajardierius ir buvęs deputatas Vasilijus Cmelnickis prieš 7 metus atsitvėrė trijų metrų aukščio įtvirtintą sieną (2015 07 20):

Odesos gyventojai dėkoja M. Saakašviliui už nugriautą sieną ir išlaisvintą jūros pakrantę (2015 07 20):

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė