Lietuvos gydytojai senjorai Pasaulio medikų futbolo čempionate pelnė garbingą IV vietą (0)

asmeninio archyvo nuotr.

asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvos medikų futbolo asociacija dalyvavo Pasaulio medikų futbolo federacijos čempionate, kuris nuo birželio 27 d. iki liepos 4 d. vyko JAV, Kalifornijos valstijoje, Long Byčo mieste. Kartu surengtas ir Pasaulinis medicinos, sporto ir sveikatos mokslinis kongresas. Mūsų šalies medikai, susibūrę į Lietuvos medikų futbolo asociaciją, šiuose kasmet organizuojamuose renginiuose dalyvauja jau kelerius metus ir turi aukštą reitingą tarp kolegų komandų iš viso pasaulio.

Šių metų Pasaulio medikų futbolo čempionate surengti du turnyrai: gydytojų ir gydytojų senjorų (vyresnių nei 45 metų). Lietuvos komandoms atstovavo įvairių specialybių gydytojai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Palangos, Panevėžio ir Marijampolės.

Gydytojų pensininkų komandai iš pradžių teko žaisti rungtynes su Australijos, Vokietijos bei jungtine Rusijos – Vengrijos komandomis. Kitos, jaunesnio amžiaus, grupės turnyre lietuvių varžovės buvo JAV, Rusijos ir Pietų Korėjos komandos. Po to varžybos vyko pagal „vieno minuso“ sistemą. Lietuvos gydytojų senjorų komanda savo grupės turnyre pasirodė gerai ir užėmė IV vietą. Jaunesnio amžiaus lietuvių gydytojų komanda, sužaidusi su savo grupės komandomis priešininkėmis lygiosiomis, į stipriausiųjų aštuntuką nepateko ir turėjo kovoti dėl žemesnės vietos. Įveikus Vokietijos (rezultatu 2:1), Austrijos, Meksikos, Rusijos ir Pietų Korėjos ekipas, pelnyta 13-toji vieta. Iš viso šių metų čempionate dalyvavo 26 komandos.

asmeninio archyvo nuotr.

asmeninio archyvo nuotr.

Moksliniame kongrese Long Byče Lietuvos gydytojai skaitė du mokslinius pranešimus: apie hipertermijos įtaką sportuojantiems asmenims (dr. K. Vadopalas, D. Tamošaitis) ir apie antsvorio bei nutukimo epidemiologinę situaciją Lietuvoje (R. Sabaliauskas, I.Keras).

Viešnagė JAV buvo turininga, aplankytos ir įdomiausios pažintinės vietovės Kalifornijos valstijoje, pabuvota Holivude, Beverli Hilse, Los Andžele. Gydytojai turėjo galimybę pabendrauti su kolegomis iš įvairių šalių, pasidalyti patirtimi ir žiniomis, aptarti profesinį bendradarbiavimą ateityje, o kartu ir pailsėti bei patirti daug teigiamų emocijų.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė