Graikijos parlamentas pritarė griežtoms ekonominėms priemonėms (video) (3)

aleksis-tsipras-youtobe.com-stop-kadras

Aleksis Tsipras kalba parlamente | youtobe.com stop kadras

Liepos 1 6 d. naktį, po ilgai trukusių svarstymų, Graikijos parlamentas pritarė įstatymo projektus įvedančiam griežtas ekonominėms priemonėms, kurių šalis turės laikytis norėdama gauti 86 mlrd. eurų finansinė paramą.

229 Graikijos parlamento nariai balsavo už šį susitarimą, 64 – balsavo prieš, o 6 – susilaikė.

Prieš siūlomas finansinio gelbėjimo sąlygas balsavo buvęs finansų ministras Janis Varufakis (Yanis Varoufakis), parlamento pirmininkė Dzoji Konstantopulu (Zoe Constantopoulou) ir energetikos ministras Panagijotis Lafazanis (Panagiotis Lafazanis). Prieš šį įstatymo projektą balsavo taip pat ir Gynybos ir darbo viceministrai.

Protestuodami prieš griežtas taupymo priemones dėl kurių teks didinti mokesčius ir kelti pensinį amžių prie parlamento Atenuose vyko apie apie 12,5 tūkst. nepatenkintų graikų protesto demonstracijos ir susirėmimai su policija. Buvo daužomos parduotuvių vitrinos ir mėtomi Molotovo kokteiliai.

Graikijos premjeras Aleksis Tsipras (Alexis Tsipras) grasino atsistatydinti, jei jo partijos deputatai nepalaikys Europos Sąjungos vadovybės pasiūlyto taupymo plano.

Tuo tarpu tūkstančiai demonstrantų Atenuose prie parlamento ragino savo šalies valdžią kovoti rieš Europos sąjungos diktatą ir nepritarti su Europos vadovais suderintom griežtoms ekonominėms priemonėms. Protestuotojai kaltino valdžią išdavyste ir reikalavo juos apgavusio premjero Aleksio Tsipro (Alexis Tsipras) atsistatidinimo. Juk liepos 5 d. dauguma graikų balsavo prieš tokias finansinio gelbėjimo paketo sąlygas, numatančias griežto taupymo priemones.

Tiesioginės transliacijos (su sinchroniniu vertimu į anglų kalbą) iš Graikijos parlamente vykusių svarstymų vaizdo įrašas:

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė