Graikai protestuoja prieš ES pasiūlytą taupymo planą (video, tiesioginė transliacija) (3)

protestai-atenuose-youtube-stop-kadras

Atėnuose mėtomi Molotovo kokteiliai | youtube.com stop kadras

Liepos 15 d. Graikijos parlamento nariams pradėjus svarstymus dėl Europos vadovų su Graikija sutartų taupymo priemonių kurios priverstų Graikiją didinti mokesčius ir kelti pensinį amžių šalyje prasidėjo nepatenkintų piliečių protesto demonstracijos ir susirėmimai su policija. Naujienų agentūra BBC praneša, kad daužomos parduotuvių vitrinos ir mėtomi Molotovo kokteiliai.

Tuo tarpu Graikijos premjeras Aleksis Tsipras (Alexis Tsipras) pagrasino atsistatydinti, jei jo partijos deputatai nepalaikys Europos Sąjungos vadovybės pasiūlyto taupymo plano.

Tūkstančiai demonstrantų Atenuose prie parlamento ragina savo šalies valdžią kovoti rieš Europos sąjungos diktatą ir pasakyti NE – taupymui, paskoloms ir melui…

Tiesioginę transliaciją (su sinchroniniu vertimu į anglų kalbą) iš Graikijos parlamente vykstančių svarstymų žiūrėkite čia:

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

3 komentarai

  1. V.:

    Šaunuoliai graikai, grąžinkite mums demokratiją.

  2. PILIETIS:

    Panašiai buvo ir pas mus po naktinės reformos 2009 sausio 16d tik protestantai Molotovo kokteilių atrodo neturėjo, bet šaudymas buvo; ar pas juos bus po to taip kaip pas mus- viskas buvo “užglušinta”, tautos balso nebeliko.

  3. Atgalinis pranešimas: Graikijos parlamentas pritarė griežtoms ekonominėms priemonėms | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė