EKGT kviečia į R. Krupavičiūtės tapybos parodą „Tėviškės gaidos“ (0)

_ZEN6957-K100

Ritos Krupavičiūtės paveikslas | EKGT nuotr.

Liepos 13 d., Vilniuje, Etninės kultūros globos tarybos (EKGT) patalpose (J. Tumo-Vaižganto 4-1) atidaryta Lietuvos tautodailininkų sąjungos narės Ritos Krupavičiūtės tapybos darbų paroda „Tėviškės gaidos“.

Autorė gimė ir augo Lietuvos pietuose – Dzūkijoje, tarp klonių ir kalnelių, kvepiančių pušynų su žemuogių pievelėmis. Gimtinės gamta išugdė jos optimistinę pasaulėžiūrą, spalvos ir grožio sampratą, todėl kūryboje vyrauja vasariški Dzūkijos ir šiltų kraštų vaizdai – žydėjimas, šviesa, šešėlių ir spalvų žaismas.

Ir kasdienybėje, ir kūryboje R. Krupavičiūtė vadovaujasi nuostata, kad gyvenimas yra nepaprastai gražus, apie tai skubančiam gyventi praeiviui ir primena jos paveikslai. Darbuose daug šviesos, erdvės, vaiskių spalvų. Šiuo metu autorė daugiausiai tapo aliejumi: portretus, peizažus, kaimo vaizdus, natiurmortus. Ši autorinė paroda jau aštuntoji.

Paroda veiks iki 2015 m. spalio 15 d. Joje galima apsilankyti darbo dienomis paskambinus tel. 8-5 210 7160 ar parašius el. paštu etnogloba@lrs.lt.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė