Paskelbtas atnaujintas kultūros statistikos leidinys „Kultūra“ (0)

small_statistika-virselis-lrkm.lt-nuotr

lrkm.lt nuotr.

Po šešerių metų pertraukos pasirodė atnaujintas kultūros statistikos leidinys „Kultūra“.

Vienas iš susitarimų – atnaujinti kultūros statistikos leidinio sudarymą ir publikavimą (paskutinis leidinys publikuotas 2009 m.).

Tad 2015 m. Lietuvos statistikos departamentas po ilgos pertraukos atnaujino bei papildė aktualiais statistiniais rodikliais reguliarų kultūros statistikos leidinį „Kultūra“. Paskutinis statistikos leidinys „Kultūra“ buvo skelbtas tik 2009 m.

Leidinyje lietuvių ir anglų kalbomis pateikiama statistinė informacija apie kultūros įstaigų veiklą, jų lankomumą, kultūros prekių eksporto dalį nuo viso šalies eksporto, namų ūkių išlaidas kultūros paslaugoms ir kt. Informacija pateikiama šalies, dalis informacijos – apskričių ir savivaldybių lygmeniu.

Naujasis leidinys parengtas Kultūros ministerijai bendradarbiaujant su Lietuvos statistikos departamentu siekiant stiprinti kultūros statistikos padėtį Lietuvos oficialiojoje statistikoje. Tęsiant bendradarbiavimą, planuojama įgyvendinti dar vieną susitarimą – Lietuvos statistikos departamentas rengs kultūros palydovines sąskaitas, t.y. bus sukurta metodika ir reguliariai skaičiuojamas kultūros indėlis į bendrąjį vidaus produktą, užimtumą kultūros sektoriuje ir kitose srityse.

Leidinį galima rasti Lietuvos statistikos departamento internetinėje svetainėje.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė