Lietuvos Prezidentė susitiks su naujuoju Latvijos Prezidentu (0)

Raimondas Vėjuonis | „Rwitter“ nuotr.

Raimondas Vėjuonis | „Rwitter“ nuotr.

Liepos 13 d. į Lietuvą atvyks naujasis Latvijos Prezidentas Raimondas Vėjuonis. Tai bus pirmasis naujai išrinkto kaimyninės šalies vadovo vizitas Lietuvoje ir antra jo kelionė į užsienį po priesaikos.

Tą pačią dieną su naujuoju Latvijos Prezidentu susitiks Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.  Susitikime Prezidentai aptars Baltijos regionui ir visai ES aktualius klausimus, dabartinę regiono saugumo padėtį ir bendradarbiavimo saugumo srityje stiprinimą, padėtį Ukrainoje ir Minsko susitarimų įgyvendinimo pažangą. Taip pat bus kalbama apie priemones, skirtas kovai su vis stiprėjančia propaganda.

Lietuvos ir Latvijos vadovai aptars dvišalį politinį ir ekonominį bendradarbiavimą. Abi šalys turi daug bendrų interesų ir energetikos, transporto projektų, kurie sėkmingai vystomi.

Susitikime bus aptarti ir visai ES svarbūs klausimai – Rytų partnerystės programos tolesnis vystymasis, Graikijos krizės sprendimai. Taip pat bus apžvelgti Latvijos pirmininkavimo ES Tarybai pasiekimai.

Naujasis Latvijos Prezidentas Raimondas Vėjuonis buvo išrinktas birželio 3 d., prisiekė liepos 8 dieną. Prezidentą Latvijoje renka šalies Parlamentas.

Liepos 13 d. 15.45 val. Prezidentūroje įvyks abiejų Prezidentų pasisakymai spaudai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė