ES viršūnių susitikimas dėl Graikijos atšauktas (0)

graikija-ir-es-alkas.lt-koliazas

Graikijos finansų ministras E. Cakalotos siekia įtikinti ES, kad Graikijos valdžia yra pasiruošusi įvykdyti ekonominių reformų planą | Alkas.lt koliažas

Liepos 12 d. ketintas surengti Europos Sąjungos viršūnių susitikimas dėl padėties Graikijoje atšauktas ir, kad euro zonos finansų ministrai tęs diskusijas. Europos Vadovų Tarybos (EVT) pirmininkas Donaldas Tuskas (Donald Tusk) pareiškė, kad EVT vadovų susitikimas prasidės 17 val. ir tęsis tol, kol bus baigtos derybos dėl Graikijos.

Pasak Europos komisijos (EK) vicepirmininko Valdžio Dombrovskio yra mažai tikėtina, kad šiandien bus apsispręsta pradėti oficialias derybas dėl trečiosios paramos programos Graikijai.

Graikija prašo 53,5 mlrd. eurų paskolos, kad galėtų padengti savo įsiskolinimus iki 2018 m. Nors per liepos 5 d. vykusį referendumą graikai pasisakė prieš griežats taupymo priemones, tačiau Graikijos vyriausybė, siekdama finansinės paramos, ES pateikė naują pasiūlymą dėl griežtų taupymo priemonių.

Graikijos finansų ministras Euklidis Cakalotos (Efklidis Tsakalotos) derybose Briuselyje siekia įtikinti kolegas iš ES, kad Graikijos valdžia yra pasiruošusi įvykdyti ekonominių reformų planą.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė