Naujos technologijos kuriamos Lietuvoje panaudojant ES paramą (0)

internetas.kompiuteris.transp.lt nuotr

transp.lt nuotr.

Bendrovė UAB „WILIBOX“ su partneriu UAB „ELITNET “ pabaigė naujos kartos plačiajuostės bevielės duomenų  perdavimo  sistemos kūrimo projektą. Projekto metu buvo sukurti unikalūs Lietuvoje bevieliai duomenų perdavimo įrenginiai ir programinė įranga perduodamų duomenų turinio analizei. Šio produkto dėka interneto tiekėjai ir operatoriai vartotojams galės ne tik pasiūlyti sparčiuoju 802.11ac bevielio duomenų perdavimo protokolu veikiančią technologinę įrangą, bet ir kurti vartotojams naujas paslaugas, lanksčiau spręsti paslaugų kainodaros klausimus.

Projekto bendra investicijų vertė sieką per vieną milijoną eurų, iš jų 467.592 EUR buvo finansuojama Europos regioninės plėtros fondo. Parama buvo skirta pagal Lietuvos 2007-2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategiją ir Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Intelektas LT“, paraiškos nr. VP2-1.3-ŪM-02-K-04-103

UAB „WILIBOX“ projektuoja ir gamina bevielio duomenų perdavimo įrangą telekomunikacijų sektoriui. Bendrovės produkcija šiuo metu parduodama 40 pasaulio šalių.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė