Kviečia vasaros stovykla jaunimui „Mūsų šaknys – baltai 2015“ (1)

LTJS stovykla "Mūsų šaknys - baltai"

LTJS stovykla „Mūsų šaknys – baltai“

Paskelbta registracija į tradicinę vasaros stovyklą jaunimui – „Mūsų šaknys – baltai 2015“ jau aštuntą kartą vyksiančią Dieveniškėse liepos 29 – rugpjūčio 2 dienomis.

Šią stovyklą rengia Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJS) bei Lietuvos ir Latvijos forumas (LLF) siekdami skatinti glaudesnį dviejų kaimyninių giminiškų tautų bendradarbiavimą.

Stovyklos rengėjai siekia suburti Lietuvos bei Latvijos jaunimą, jį supažindinti su savo šaknimis – baltiškąja kultūra, istorija, papročiais bei apeigomis, pramokti kalbų, atrasti skirtumus bei panašumus, siekiant skatinti tarpkultūrinį bendradarbiavimą. Tikimasi, kad stovykloje įgytos žinios ir patirtis paskatins jaunimą domėtis ir puoselėti baltų kultūrą, suprasti protėvių istorinio ir kultūrinio palikimo svarbą.

Stovyklautojai gilins lietuvių ir latvių kalbų žinias, klausys paskaitų, diskutuos aktualiomis istorijos, etnokultūros temomis, dalyvaus vakaronėse, žygiuose, žaidimuose.

Registracija į stovyklą vyksta el. paštu: stovykla@tautosjaunimas.lt

5 dienų stovyklos kaina vienam asmeniui su nakvyne bendrabutyje – 30 Eur., su nakvyne palapinėje – 20 Eur. Į kainą įskaičiuota kelionė iš Vilniaus į Dieveniškes ir atgal, maitinimas tris kartus per dieną, pamokos, paskaitos ir pramogos.

musus-saknys-baltai-2015

Kategorijos: Kalba, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Kemblys:

    ,,…diskutuos aktualiomis istorijos, etnokultūros temomis…” (5 svetimžodžiai iš eilės !!!)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė