Seime bus pristatyta G.Radzevičiaus kūrybos paroda „Praeitis, dabartis, ateitis“ pristatymas (0)

Gediminas Radzevičius | asmeninė nuotr.

Gediminas Radzevičius | asmeninė nuotr.

Liepos 2 d., ketvirtadienį, 11 val. Vilniuje, Seimo II rūmų parodų galerijoje vyks skulptoriaus Gedimino Radzevičiaus kūrybos parodos „Praeitis, dabartis, ateitis“ pristatymas. Parodą atvers Seimo narys, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

Gediminas Radzevičius – skulptorius, dievdirbys, poetas, filosofas, etninės kultūros puoselėtojas. Menininkas yra vienas iš Lietos labdaros fondo sumanytojų ir steigėjų, monumento „Pasaulio lietuvių vienybės karūna“ statybos idėjos autorius.

Parodoje eksponuojamos nuotraukos darbų, sukurtų dar tarybiniais laikais (ne tik praeitame šimtmetyje, bet ir praeitame tūkstantmetyje). Be to, parodoje bus pristatyti darbai, atlikti iš medžiagos, kuri taip pat atspindi praeities laiką.

Pristatomi ir du naujausi projektai, skirti Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Tai „Pasaulio lietuvių vienybės karūna“, kurią numatoma statyti Europos parke, ir  paminklas Lietuvos didžiajai kunigaikštienei Birutei Trakuose (prie senosios Pusiasalio pilies Aukų kalno papėdėje). Šie projektai atspindi dabartį.

G.Radzevičius daug metų dirba su jaunimu, mokydamas juos kūrybiškai praleisti laisvalaikį, įtraukdamas į tą veiklą ir savo šeimos narius, todėl parodoje pristatomi ir jo sūnaus skulptoriaus Tautvilo, dukters tapytojos Skaistės Elenos, pusseserės sūnaus Strazdo sukurti darbai. O parodą vainikuoja anūkų Aušrinės, Algirdo, Erdvilo, Dovydo ir jų draugų kūrinėliai, kuriuos jie nulipdė G. Radzevičiaus vadovaujamame Lietos labdaros fondo laisvalaikio centre „Kūrybos Avilys“.

Paroda Seime veiksa liepos 1–27 dienomis. Įėjimas laisvas.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė