Lietuviški fotografijos leidiniai nominuoti Arlio fotografų susitikimų festivalio knygos apdovanojimams (0)

G.Skudzinsko Albumas_FB nuotr.

G.Skudžinsko „Albumas“ | FB nuotr.

Liepos 6 d. Arlyje (Prancūzija) prasidės seniausias ir didžiausias fotografijos festivalis Les Rencontres de la Photographie. Jau 46 metus rengiamame festivalyje tiek pat metų organizuojamas ir knygos  konkursas bei apdovanojimai.

Fotografijos leidiniai skirstomi į dvi kategorijas: autorinės ir istorinės knygos. Šiemet konkursui buvo pateiktos 728 knygos iš viso pasaulio. Atrankos komisija, kurią sudarė tokie knygų ekspertai kaip Markas Šaden (Markus Schaden), Remi Konje (Rémi Coignet) ir Horacijus Fernandezas (Horacio Fernandez) finaliniam etapui atrinko du lietuviškus leidinius.

Istorinės knygos apdovanojimui nominuota Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyriaus kartu su Lietuvos dailės muziezumi išleista Vito Luckaus monografija „Vitas Luckus. Kūryba/biografija“ (sudarė Margarita Matulytė ir Tatjana Luckienė-Aldag), o autorinės knygos apdovanojimui – NoRoutine Books publikuota Gyčio Skudžinsko 99 egzempliorių tiražo išskirtinio dizaino knyga „Albumas“.

Tai pirmas kartas, kai šiame prestižiniame festivalyje pateiktos apdovanojimui lietuviškos fotografijos knygos ir vienintelės knygos iš Baltijos regiono.

Kategorijos: Kultūra, Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė