Seimo Pirmininkė susitiko su JAV Atstovų Rūmų Pirmininku (1)

Seimo kanceliarija, O. Posaškovos nuotr.

Džonas Beineris ir Loreta Graužinienė | Seimo kanceliarija, O. Posaškovos nuotr.

Birželio 28 d. į Lietuvą atvykęs Jungtinių Amerikos Valstijų Atstovų Rūmų Pirmininkas Džonas Beineris (John Boehner) Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose dalyvavo oficialiame priėmime Seimo Pirmininkės Loretos Graužinienės kvietimu.

Seimo Pirmininkė, sveikindama aukštus svečius sakė, kad nepaprastai vertina šį svarbų vizitą, vykstantį Lietuvai minint 25-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines. L. Graužinienė išreiškė nuoširdžią padėką už JAV poziciją sovietų okupacijos metais ir dabartiniu sudėtingu laikotarpiu: „Amerika niekada nepripažino mūsų okupacijos, kuri negailestingai išbraukė Lietuvos valstybę iš pasaulio žemėlapio, visais būdais stengėsi palaužti mūsų tautos dvasią. Nuolat jautėme, kad Jungtinės Amerikos Valstijos yra ištikima mūsų partnerė. Tą jaučiame ir dabar, esant sudėtingai geopolitinei situacijai“.

Seimo Pirmininkė taip pat pabrėžė, kad laisvė, taika ir pagarba žmogiškam orumui – tai vertybės, priklausančios visiems, „nesvarbu, kokiame pasaulio kontinente yra valstybės, kokia kalba jose kalba žmonės“.

JAV Atstovų Rūmų Pirmininkas Dž. Beineris ir jo vadovaujama delegacija lankosi Lietuvoje birželio 27–29 dienomis. Birželio 29 d., pirmadienį, Seime vyks Dž. Beinerio ir Seimo vadovybės susitikimas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė