PSO: Šalys privalo įteisinti abortus, prostituciją ir lyties keitimo operacijas (2)

pso-logo

Pasaulio sveikatos organizacija

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) neseniai įsitraukė į kultūrinius karus ir išleido pareiškimą, kuriame teigiama, kad visos šalys privalo pašalinti apribojimus abortams (net vėlyvo nėštumo atveju), sudaryti galimybes lyties keitimo operacijoms ir pašalinti bet kokius kriminalinius apribojimus nesantuokiniams lytiniams santykiams, prostitucijai ir homoseksualiam elgesiui.

Šis pranešimas priimtas kaip „svarbus ir ilgai lauktas“ vienos Australijos interseksualų aktyvistų grupės dar ir dėl to, kad „jame randamas specialus skyrius interseksualiems žmonėms, kaip ir kitoms stigmatizuojamoms socialinėms grupėms, įskaitant lesbietes, gėjus vyrus ir transseksualus“.

Pasaulio sveikatos organizacija, kuri pripažino, kad jos kompetencijos stoka tik pasunkino Ebolos viruso epidemiją, nusinešusią 11 tūkst. gyvybių, dabar skiria dėmesį ir savo resursus tam, kad skatintų seksualines „teises“.

Pranešime vyriausybės kviečiamos jauniems žmonėms užtikrinti „visapusišką lytinį švietimą“, kad šie įgautų „žinių, įgūdžių ir vertybių“ ir galėtų „priimti atsakingus sprendimus, liečiančius jų seksualinį gyvenimą“. Šios „vertybės“ pateikiamos kaip esančios priešingos tradiciškai suprantamai moralei, kuri vaizduojama negatyviai. PSO taip pat nori, kad vyriausybės apribotų sveikatos įstaigų teisę atsisakyti teikti abortų ar reprodukcinių technologijų paslaugas.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė