Palangoje prasideda dešimtis meninių renginių jungiantis kultūros festivalis (0)

kablys._jura._Palanga_rengeju nuotr.

Rengėjų nuotr.

Birželio 23 dieną įvyks LRT Kultūros pristatomo festivalio „Palanga: Kultūros maratonas KABLYS“ atidarymas. Jau antrus metus terasoje „Kablys: Jūra. Kultūra“ rengiamas festivalis sujungs daugybę meninių renginių, tarp kurių bus spektakliai, koncertai, performansai, fotografijų parodos ir kino vakarai.

„Kultūros baras „Kablys” seniai draugauja su menu. Kartu su asociacija AGATA Vilniuje esame suorganizavę du kultūros maratonus, skirtus jauniesiems kūrėjams, o šiemet vyks antrasis festivalis Palangoje. „Kablio” terasos lankytojus vis nauju meniniu renginiu galėsime pradžiuginti beveik kasdien”, – pasakojo festivalio renginių koordinatorė Žydrė Gedrimaitė.

Kultūros maratono metu suplanuota dešimt alternatyvios muzikos koncertų, tiek pat spektaklių su performansais, 8 Palangos fotoklubo parodos. Taip pat vyks šio klubo organizuojami seminarai, paskaitos apie fotografijos istoriją. Neliks nuvilti ir nekomercinio kino mėgėjai, mat terasoje planuojama parodyti apie 20 kruopščiai atrinktų, į kelias rubrikas suskirstytų filmų.

„Daugumai žmonių Palanga kelia asociacijas su barais ir koncertais Basanavičiaus gatvėje, jie retai sieja Palangą su kultūriniu gyvenimu. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie šio kultūros maratono veiklos ir parodyti, kad Palangos kultūrinis gyvenimas ne tik yra, bet ir verda“, – teigė Palangos kultūros centro direktorius Žilvinas Kažys.

Festivalį atidarys koncertas „Jazzuojančios Joninės su Sasha Song „Summer Jazz“. Šio koncerto metu Sasha Song pristatys savo akustinę programą, kurios metu atliks ir garsiausias visų laikų džiazo dainas ir keletą modernių šiuolaikinio džiazo kompozicijų. Atlikėjui padės pritarianti vokalistė Nora Strolytė ir klavišininkas Nikolajus Moroziuk.

Koncertą užbaigs komanda „Brave Noises“. Šio šešių žmonių ansamblio kūrybą sunku įspausti į vieno stiliaus rėmus – joje galima išgirsti ir ekspresyviausių džiazo atmainų, ir folkloro įtakų, ir alternatyvaus roko prieskonių.

Kultūros maratoną atidarančio renginio pradžia – birželio 23 dieną 20 valandą, terasoje „Kablys: Jūra. Kultūra“.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė