Kauniečiai kviečiami Rasas (Jonines) švęsti Senosios prieplaukos amfiteatre (0)

Rasos-darasksviciaus-nuotr

Rasos | V. Daraškevičiaus nuotr.

Šį antradienį, birželio 23 d., kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami į Senosios prieplaukos amfiteatrą, kur vyks įspūdinga Rasų (Joninių) šventė. Po šventės kauniečiai namo galės sugrįžti papildomais troleibusais ir autobusais.

Amfiteatre vyksiančią šventę pradės folk-roko grupė „Marga muzika“, ant scenos pasirodysianti 19.00val. 20.15 val. juos pakeis folk-roko grupė „Ūkanose“. 21.15 val. ant scenos – Rasų ir Joninių tradicijos su moterų ansambliu „Šerkšnas“, o nuo 21.45 val.  savo pasirodymą surengs vyrų grupė „Ugniavijas“.

Planuojama, kad šventė baigsis vidurnaktį. Po šventės iš stotelių „Kauno pilis“ išvyks 4-ojo, 10-ojo, 20-ojo (tik link galinės stotelės „Bitininkų g.“), 37-ojo maršrutų autobusai ir 1-ojo (link A. Juozapavičiaus pr.), 2-ojo, 5-ojo (link Petrašiūnų), 7-ojo (link galinės stotelės „Partizanų g.“), 10-ojo, 11-ojo maršrutų troleibusai.

Tą pačią dieną, birželio 23-iąją, nuo 20.00 val. Romainių bendruomenė kviečia į Rasos šventę, vyksiančią prie Lampėdžių karjero (šalia „Pakelės svirnelio“).

Trečiadienį, birželio 24 d., 17.00 val., Rasų (Joninių) šventė vyks Vaišvydavoje, Pakalniškių piliakalnio papėdėje.

Daugiau Rasos šventimo vietų rasite čia.

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė