„Žalvarinis“  pristato gruzinišką dainą (video) (1)

zalv-K100

„Žalvarinis“ | zalvarinis.lt nuotr.

Žymiausia Lietuvos folk-roko grupė „Žalvarinis“ ir garsiausia Gruzijos etnodžiazo grupė „ZumbaLand“ pristato tarptautinį muzikinį projektą – bendrą lietuvių ir gruzinų dainą „Artificial Love“. Šis kūrinys alsuoja romantika ir melodingumu. Jame atsiskleidžia muzikantų emocionalumas, temperamentas.

Šis kūrinys demonstruoja gražią dviejų tautų draugystę per tautinį ir muzikos palikimą. „Artificial Love“ yra pirmasis kūrinys iš šiuo metu rengiamo grupės „Žalvarinis“ albumo, kurio įrašai jau įpusėjo. „ZumbaLand“ – viena aktyviausių, populiariausių ir egzotiškiausių muzikos grupių iš Gruzijos. Jų muzikoje dera pasaulio muzika, džiazas, etnorokas.

„Žalvarinio“ muzikantai pastaraisiais metais džiaugiasi populiarumu – jų muzika skambėjo Pasaulio lietuvių Dainų šventėje, pritariant tūkstančiams balsų, grupės nariai ką tik grįžo iš Čikagos, kur kartu su Amerikos džiazo muzikantais atliko „Žalvarinio“ dainas projekte „Samsara“ , o liepos pradžioje grupė atstovaus Lietuvai viename didžiausių Anglijos festivalių – „Henley festival“.

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdai sielai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė