Vyriausybė nusprendė, kad Lietuva per 2 metus gali priimti iki 250 migrantų (2)

Nelegalūs imigrantai |Sustabdyta akimirka

Nelegalūs imigrantai |Sustabdyta akimirka

Šiandien, birželio 17 dieną, Vyriausybės pasitarime iš esmės pritarta iki 250 užsieniečių, kurie atitinka Lietuvos Respublikos įstatyme „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ nustatytus kriterijus prieglobsčiui Lietuvos Respublikoje gauti, perkėlimui į šalies teritoriją iš Europos Sąjungos (ES) valstybių narių arba trečiųjų šalių. Tokį skaičių pabėgėlių Lietuva, solidarizuodamasi su kitomis ES valstybėmis narėmis, galėtų priimti per du metus.

Prieglobstį Lietuvoje gavusiems užsieniečiams būtų sudaromos sąlygos gauti sveikatos apsaugos, socialines, švietimo, užimtumo ir kitas paslaugas. Trečiųjų šalių piliečių perkėlimo veiklas finansuotų Europos Komisija (EK), taikydama vienkartinės išmokos mechanizmą.

EK paprašė valstybių narių per dvejus metus priimti 20 tūkst. Sirijos pabėgėlių ir paskirstyti dar 40 tūkst. į Italiją ir Graikiją plūstančių prieglobsčio prašytojų iš Šiaurės Afrikos valstybių. Šiuo metu atvykėliai iš trečiųjų šalių yra tik tų valstybių našta, į kurias jie pirmiausia patenka – dažniausiai tai Pietų Europos valstybės. Siekiant užtikrinti visų Bendrijos narių atsakomybę, EK siūlo įvesti privalomą imigrantų kvotą kiekvienai valstybei nariai atsižvelgiant į šalies bendrąjį vidaus produktą, gyventojų tankumą, visuomenės užimtumą ir jau eilėje stovinčių ir prieglobsčio laukiančių atvykėlių skaičių.

EK duomenimis, per pastaruosius pusantrų metų žuvo apie 5 tūkstančius žmonių, mėginusių pasiekti Europą plaukiant per Viduržemio jūrą iš Šiaurės Afrikos valstybių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

2 komentarai

  1. Pikc:

    Suknisti klapčiukai ir be stuburo, ir be smegenų.
    Beje, dėl šito: “Trečiųjų šalių piliečių perkėlimo veiklas finansuotų Europos Komisija (EK), taikydama vienkartinės išmokos mechanizmą.” – jei neklystu, tai sudaro 6000 eurotugrikų už galvą. Mūsiškiai paskaičiavo, kad pilnai tuos fruktus išlaikyti reikės iki 5 metų (o greičiausiai – ir po to, nes prie parazitavimo lengvai priprantama). Jau nekalbu apie tos faunos vislumo ypatumus, kultūrą, kriminogeninius polinkius ir pan. Trumpai tariant, toks sprendimas – autodestrukcinis debilizmas. Jei kas nori ginčytis ir aiškinti, kad keli šimtai Afrikos nelegalų situacijos nepakeis – įvertinkit, kiek jau tų kolonistų yra eurosajūze, kokia sajūzo politika tuo klausimu, kokios perspektyvos kad nelegalų-kolonistų srautas išseks artimiausiu laikotarpiu ir kokia tikimybė, kad čia yra vienkartinė “kultūrinės įvairovės dozė”. Dar klausimų? 🙂

  2. Vilnius:

    NEGALI PRIIMT NEI VIENO- NEI VIENO PRAKEIKTO EMIGRANTO. KAZKOKS PASITYCIOJIMAS IS ZMONIU. ZMONES TURI BEGTI IS CIA NES JAIS NEGALI PASIRUPINTI, O MUS BE SUSTOJIMO VERCIA RUPINTIS KAZKOKIAS AKMENS AMZIAUS ZMONEMIS, KURIE BEGA NE NUO MIRTIES O GERESNIO GYVENIMO. NES JEI BEGTU NUO MIRTIES TAI BEGTU I KITA GRETIMA SHALI KAD JOS ISHVENGT.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė