Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerija kviečia į renginį „Toli arti“ (0)

O. Judakovos nuotr.

O. Judakovos nuotr.

Ko ieškome kelionėse? Kiekviena kelionė prasideda, turint skirtingą tikslą, bet visos kelionės – tai galimybė ištrūkti iš rutinos, bent trumpam nusiimant kasdienines kaukes ir paliekant rūpesčius. Vieni keliauja ieškoti beveik nežinomų valstybių, kiti leidžiasi aplink pasaulį, ieškodami geriausios vietos gyventi, o treti į keliones išeina pėsčiomis dėl sportinio intereso ar ieškodami atsakymų į dvasinius klausimus. Net jei ir „neatrasite savęs“ kelionėse, jūs vis tiek turėsite, ką papasakoti kitiems. Šiuo atveju kviečiame susipažinti su įvairiais keliavimo būdais ir patirti pasaulio kultūrų įvairovę einant, važiuojant ar skrendant.

Birželio 19 d. Kultūros naktį“, 18.00-22.00 val. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje lankytojai kviečiami išgirsti: piligrimo Jokūbo Viliaus Tūro išgyvenimus, einant garsiuoju piligriminiu „Camino de Santiago“ keliu Ispanijoje bei jo dokumentinio filmo peržiūrą „Sapnuoju, kad einu“, išklausyti kelionės įspūdžius, kartu su fotografijų parodos autore Oksana Judakova ir rašytoju Vytautu Almaniu atrasti mažai kam pažįstamą Altajaus kraštą, kuris dažnai įvardijamas kaip muziejus po atviru dangumi bei leistis į keliones po karštus pasaulio taškus tokius kaip: Palestina, Ukraina, Sirija ir kt. su fotožurnalistu Artūru Marozovu.

Pasaulis yra knyga ir tie, kurie nekeliauja, skaito jos pirmąjį puslapį, todėl kviečiame atsiversti šią knygą ir leistis į keturias įspūdingas keliones kartu su jų autoriais ir dalyviais. Kas žino, gal kada nors Jums teks atsiversti ir antrąjį jos puslapį…

Dienotvarkė

18.00 val. Fotografijų parodos „Ir savas, ir tolimas kraštas. Altajus“ apie Altajaus kraštą atidarymas ir susitikimas su jos autore Oksana Judakova bei rašytoju, publicistu, miškininku ir gamtosaugininku Vytautu Almaniu.

19.00 val. Dokumentinio filmo „Sapnuoju, kad einu“ (90 min, 2012 m., rež. J. V. Tūras) peržiūra. Filmas apdovanotas „ Sidabrine gerve“ kaip geriausias pilnametražis dokumentinis filmas.

20.30–21.00 val. Susitikimas su dokumentinio filmo „Sapnuoju, kad einu“ (90 min, 2012 m., rež. J. V. Tūras) režisieriumi J.V Tūru. Filmas apdovanotas Sidabrine gerve už geriausio pilnametražio dokumentinio filmo įvertinimą.

21.15–22.00 val.  Susitikimas su fotožurnalistu Artūru Marozovu.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė