Geros žinios Lietuvos vežėjams – Rusijoje atkuriama TIR sistema (0)

Truck-TIR-1Rusijos Federalinė muitinės tarnyba paskelbė, kad šalyje atkuria TIR sistemos funkcionavimą ir pratęsia 2004 metais sudarytą sutartį su Rusijos nacionaline vežėjų automobiliais asociacija ASMAP dėl įsipareigojimų, susijusių su tarptautinių krovinių gabenimu, naudojant TIR knygeles.

Asociacijos „Linava“ prezidentas Erlandas Mikėnas, „Linavos“ sekretorius transporto politikai Gintautas Ramaslauskas ir „Linavos“ TIR departamento direktorius Heliodoras Giedrys susitikimo su Rusijos Federalinės muitinės atstovu Baltijos šalims Sergejumi Kuriakovu aptarė TIR sistemos aktualijas.

 

Rusijos muitinės atstovas patvirtino Tarptautinės vežėjų sąjungos IRU paskle

istą informaciją, kad jau artimiausiu metu Rusijos federalinė muitinės tarnyba paskelbs muitinės postų, kuriuose bus įforminamos TIR knygelės, sąrašą. Anot S. Kuriakovo, į jį pateks muitinės postai pagal svarbiausias prekybos ir tranzito kryptis. Vis dėlto Rusijos muitinės atstovas Lietuvos pramoninkų konfederacijoje vykusiame susitikime konkrečių muitinės postų nenurodė, nes sąrašas dar yra rengiamas.

„Linavos“ atstovams pasiteiravus, kaip greitai būtų galima minėto sąrašo tikėtis, S. Kuriakovas teigė, kad tam iš pradžių turi būti išleistas Rusijos federalinės muitinės nutarimas, o jam priimti reikia laiko.

Susitikime taipogi buvo aptarti tolimesni „Linavos“ ir Rusijos federalinės muitinės atstovų susitikimai ir bendradarbiavimo galimybės.

Apie muitinės postus, kuriuose bus įforminamos TIR knygelės, asociacija „Linava“ informuos iškart, kai tik bus gautas jų tikslus sąrašas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė