Švietimo ir mokslo ministrė atšaukia mokslo metų ilginimą (0)

mokiniai_smm.lt

smm.lt nuotr.

Mokslo metai neilgės. Tokį sprendimą priėmė  švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

„Susitikau su  mokinių ir pedagogų organizacijomis, mokyklų bendruomenėmis, socialiniais partneriais – visi beveik vienbalsiai pasisako už tokią mokslo metų trukmę, kokia yra dabar“, –  sako ministrė.

Pasak ministrės A. Pitrėnienės,  šiuo metu nesame tinkamai pasirengę mokslo metų ilginimui. Geriau pasirūpinti, kaip neprarasti nė vienos pamokos per tokios trukmės mokslo metus, kokia ji yra dabar.

„Prieš ilginant mokslo metus reikia numatyti  konkrečius darbus tokiai svarbiai pradžiai. Tiksliai suplanuoti, kokios ugdymo  veiklos  turėtų būti įgyvendinamos konkrečioje mokykloje,  kokios bus reikalingos papildomos priemonės, ištekliai. Taip pat labai svarbu padėti mokytojams  tam pasirengti.  Turėtume atsižvelgti  ir į egzaminų tvarkaraščius, kad jie netrukdytų  ugdymo procesui mokyklose“, – pažymi ministrė A. Pitrėnienė.

Pasak ministrės, ankstesnis  ministerijos sprendimas pratęsti mokslo metus buvo priimtas skubotai, nebuvo pakankamai diskutuota, tartasi su  švietimo bendruomene,  neapsvarstytos galimos pasekmės, kurios paaiškėtų vėliau, priėmus  tokius reikšmingus ugdymo procesui sprendimus. Taip pat nebuvo tinkamai pasirengta ir naujos tvarkos įgyvendinimui.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė