Nelegalios lenktynės iš Kauno gatvių persikelia į lenktynių aikštelę (video) (0)

Sustabdyta akimirka

Sustabdyta akimirka

Įvairiose Kauno vietose nelegaliose drago lenktynėse dalyvaujantys greičio mėgėjai persikelia į saugią ir uždarą „Nemuno žiedo“ trasą. Pirmasis bandymas praėjusią savaitę sulaukė didelio susidomėjimo – į renginį atvyko 60 dalyvių ir daugiau nei 1000 žiūrovų. Drago lenktynes, kuriose gali dalyvauti visi norintys, planuojama rengti kas antrą ketvirtadienį.

„Dalyvių ir žiūrovų, susirinkusių į pirmąjį mūsų renginį, skaičius viršijo mūsų lūkesčius ir prognozes. 60 dalyvių ir daugiau nei

tūkstantis žiūrovų praėjusio ketvirtadienio vakarą praleido ne tik smagiai, bet ir saugiai. Šie skaičiai tik dar kartą įrodo, jog jaunimui reikia erdvės, kur jie galėtų save realizuoti, išsikrauti. Miesto gatvės tam nėra tinkamos – todėl nuo šiol visi yra kviečiami apsilankyti Kačerginės „Nemuno žiede“ ir ten su profesionalų priežiūra bei pagalba lenktyniauti saugiai bei atsakingai“, – pasakojo „Nemuno žiedo“ direktorius Arūnas Samochinas.

„Pastebėję, kad Kaune vėl suaktyvėjo nelegalių lenktynių judėjimas, sukūrėme puslapį „Taikos dragai“. Jau nuo pradžių idėja buvo nukreipti visus į teisingą vietą lenktyniauti, tačiau reikėjo surinkti puslapio sekėjus, kad žmonės pasiektų informacija. Atėjus vasarai emėmės darbų ir džiaugiamės pasiekę savo tikslą“, – teigė vienas iš „Taikos dragai“ iniciatorių Giedrius Rajunčius.

„Taikos dragais“ pavadintų varžybų dalyviai varžosi 1/8 mylios ilgio trasoje. Artimiausios lenktynės „Nemuno žiedo“ trasoje bus surengtos kitą ketvirtadienį, birželio 18 dieną. „Taikos dragus“ planuojama rengti kas antrą ketvirtadienį.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė