Sekmadienį Vilniaus Vingio parke vyks prieštaringa „Rusų kultūros šventė“ (5)

Vilniaus sav. nuotr.

Vilniaus sav. nuotr.

Sekmadienį, birželio 7 dieną, nuo 14 val. Vingio parke vyks tradicinė „Rusų kultūros šventė“. Ant pakylos koncertuos vaikų ir suaugusiųjų tautiniai kolektyvai bei atlikėjai iš Vilniaus, Visagino, Maskvos, Minsko ir Kaliningrado.

„Koncerto puošmena – Baltarusijos Respublikos valstybines filharmonijos kolektyvo „Kupalinka“ ir Kaliningrado srities filharmonijos folklorinio kolektyvo „Rosiči“ išraiškingos kompozicijos. Šventės dalyvius sveikins ir džiugins duetas iš Maskvos – „Bajan Mix“.

Pasirodymus vilniečiams ir miesto svečiams paruošė Rusų dramos teatro kolektyvas „Angel projekt“, šokio teatras „Andre Dance“, studija TODES, ansamblis „Draugelis“, šokių kolektyvai „Fantazija“, „Helios“ ir 2015 m. Tarptautinio vaikų meno festivalio „Mūza“ nugalėtojai ir kt. Renginio pabaigoje jaunimo lauks diskoteka su didžėjais „VotOno“, – rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime.

Pastaraisiais metais šis renginys kelia itin daug diskusijų ir klausimų, kadangi kultūros diena pavadinta šventė dėl besiplaikstančių Rusijos vėliavų, dalyvių marškinėlių su Rusijos simbolika ar net Georgijaus juostelių atlapuose labai primena politinę šventę, nei kultūrinį renginį.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė