Minime pasaulinę aplinkos dieną (0)

Aplinkos diena

vstt.lt nuotr.

Birželio 5-ąją tarptautinė bendruomenė pažymi Pasaulinę aplinkos dieną. Ją minėti buvo nuspręsta 1972 m. Stokholme vykusios pasaulinės konferencijos, skirtos žmonijos aplinkos problemoms ir davusios pradžią darnaus vystymo idėjai, metu.

Kasmet tai puiki proga atkreipti visuomenės ir politikų dėmesį į svarbiausias aplinkosaugos problemas tiek visoje planetoje, tiek konkrečioje jos vietoje.

Pasaulinę aplinkos dieną pažymi daugiau kaip 100 narių. Aplinkos apsauga plačiąja prasme – visuomenės ir valstybės priemonių, užtikri­nančių harmoningą visuomenės ir aplinkos sąveikos raidą, sistema. Aplinkos apsaugos priemonių įgyvendinimas apima įvairias valstybės veiklos sritis, o jų realizavimas yra visų valstybės institucijų, taip pat ir kiekvieno žmogaus, veiklos sudėtinė dalis.

Aplinkos ministerija birželio 5 d. surengs Pasaulinės aplinkos dienos minėjimą, kur bus pagerbti iškiliausi aplinkosaugininkai, tame tarpe ir saugomų teritorijų specialistai.

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos siūlymu  Aplinkos ministerijos padėkos raštai bus įteikti  ir saugomų teritorijų sistemos atstovams.

Pasaulinei aplinkos dienai skirtas renginys vyks ir Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė