Bendrovė Dell siūlo naujus staliniai mikro- ir nešiojamuosius kompiuterius (0)

Inspiron 17 5000 | Dell Inc. nuotr.

Inspiron 17 5000 | Dell Inc. nuotr.

DELL Inspiron naujovės

„Computex 2015“ parodoje bendrovė Dell paskelbė apie naują visapusišką Inspiron produktų liniją, kurios technologiniais sprendimais siekiama patenkinti visos šeimos kasdienius poreikius. Tarp naujųjų produktų, papildysiančių apdovanojimus pelniusią Dell vartotojų produktų liniją – Inspiron 5000 serijos nešiojamieji kompiuteriai ir nauji staliniai mikrokompiuteriai, telpantys į ranką. Siekiant įgyvendinti įsipareigojimus pasiūlyti ką nors tinkama kiekvienam vartotojui, Dell naujus produktus parengė su įvairiais procesorių parametrais bei konfigūruojamomis funkcijomis, kad tiek studentai, tiek šeimos ar taupūs pirkėjai galėtų bendrauti ir mokytis.

„Siekiame padėti šeimoms kuo geriau išnaudoti esamas galimybes, todėl tęsiame lengvai naudojamų, naujausiomis technologijomis paremtų produktų liniją Dell Inspiron, – sako Dell vartotojų produktų grupės viceprezidentas Reimondas Va (Raymond Wah). – Kasdien kompiuterį naudoti tampa smagiau, kai vaizdo pokalbiams ir žaidimams pasitelkiamas naujausias procesorius bei grafika, o įtraukiančiomis multimedijų pramogomis galima mėgautis puikiame ekrane, klausantis fantastiško garso. Nuo nešiojamųjų kompiuterių ir „du viename“ įrenginių iki stalinių kompiuterių – išskirtinę vertę galime suteikti kiekvienam vartotojui, leisdami jam lengvai kurti turinį ir juo dalytis bei bendrauti su brangiausiais žmonėmis.“

Inspiron 15 5000 | Dell Inc. nuotr.

Inspiron 15 5000 | Dell Inc. nuotr.

Inspiron 5000 serijos nešiojamieji kompiuteriai: elegantiškas dizainas, galingi parametrai 

Puikaus dizaino, universalius nešiojamuosius Inspiron 5000 serijos kompiuterius nuo šiol galima rinktis iš platesnio Intel ir AMD procesorių spektro. Darbas tampa greitesnis ir labiau pritaikytas vartotojo poreikiams, nesvarbu, ar naršoma internete, redaguojami vaizdo įrašai, ar kalbama interneto pokalbių svetainėse. Inspiron 5000 serijos 15 ir 17 colių nešiojamuosiuose kompiuteriuose taip pat integruotos ir įvairios standartinės funkcijos: didelės raiškos ekranas, tvirta klaviatūra, kuria lengva dirbti valandų valandas, neįtikėtinas baterijos veikimo laikas ir puikus belaidis ryšys. Lietimui jautrus ekranas gali būti 15 arba 17 colių labai didelės raiškos (FHD, 1080 pikselių) arba 15 colių didelės raiškos (HD) grafikos. Abiejų dydžių kompiuteriuose taip pat yra tikroviško vaizdo (angl. True Colour) režimas, leidžiantis reguliuoti ekrano spalvų šiltumą, gyvumą ir toną, kad vaizdas būtų aiškus, o spalvos – tikslios. Be fizinių parametrų, Inspiron serija pasižymi ir dizaino detalėmis bei ryškiu korpusu su matine sidabro spalvos apdaila.

Inspiron mikrokompiuteris | Dell Inc. nuotr.

Inspiron mikrokompiuteris | Dell Inc. nuotr.

Inspiron stalinis mikrokompiuteris: telpantis rankoje, tačiau su didelėmis galimybėmis 

Nauji Inspiron staliniai mikrokompiuteriai pasižymi ypač kompaktiškai integruotomis funkcijomis. Šį mikrokompiuterį patogu laikyti ir rankoje – jo dydis vos 13,1 x 13,1 centimetrų. Paprastas ir racionalus dizainas, susiliejantis su kitais buities prietaisais ir neapkraunantis erdvės turėtų patikti šeimoms, kurioms svarbu, kad kompiuteris neužimtų daug vietos.

Mikrokompiuteris užsikrauna greitai, tad lygiai taip pat greitai vartotojai gali pasiekti savo duomenis jų poreikiams pritaikytame ir patikimai veikiančiame diske. Naujausias 2-jų branduolių Intel Pentium procesorius užtikrina greitą interneto svetainių, žaidimų ir programėlių pasiekiamumą. Intel didelės raiškos (HD) grafika paryškina vaizdą peržiūrint vaizdo įrašus ar mėgaujantis raiškiąja medija, o HDMI jungtis leidžia prijungti bet kurį didelės raiškos ekraną ar televizorių. Siekiant lengvai atlikti kelias užduotis vienu metu ar naudotis įvairiomis programomis, pasinaudojus HDMI ir DisplayPort jungtimis galima patogiai ir paprastai sujungti kelis ekranus. Keturios USB jungtys ir „trys viename“ SD kortelių skaitytuvas leidžia lengvai prijungti kietąjį diską, ekraną, spausdintuvą ar kitus išorinius įrenginius. Gigabito vietinis tinklas (LAN), integruotas Bluetooth ir naujausia ilgo nuotolio 802.11a/c belaidžio ryšio technologija taip pat prisideda prie visapusiško ir universalaus stalinio kompiuterio naudojimo.

Inspiron 5000 serijos nešiojamuosius kompiuterius įsigyti Lietuvoje bus galima nuo rugpjūčio mėnesio.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė