Seime bus pristatyta Brolių Černiauskų fotografijų paroda (0)

Broliai Cerniauskai. Kelias i Kulundzius

Broliai Černiauskai. Kelias į Kulundžius

Birželio 2 d. 14 val.  Seimo II rūmų parodų galerijoje vyks brolių Algimanto ir Mindaugo Černiauskų fotografijų parodos pristatymas. Parodą atvers Seimo narys Gediminas Jakavonis.

„Ši paroda – apie gyvenimo Atmintį, kuri slypi ne tik akyse ir lūpose, bet ir kelio vingyje, išdžiuvusiame nuo žmogaus skausmo medyje, senoje nuotraukoje ar svyrančiame kryžiaus ženkle“, – teigia fotografai.

Paroda Seime bus eksponuojama Birželio 2-15 d.

Algimantas ir Mindaugas Černiauskai dirba prisidengę kūrybiniu slapyvardžiu Broliai Černiauskai. Šiuo kūrybiniu slapyvardžiu rengia savo darbų parodas, publikuoja straipsnius įvairiuose Lietuvos periodiniuose leidiniuose.

Mindaugas gimė 1942 m. Gruoblių kaime, Želvos valsčiuje. 1948 m. su tėvais ištremtas į Sibirą. Algimantas gimė tremtyje 1953 m. Igarkoje, Krasnojarsko krašte. Į Lietuvą šeima grįžo 1958 m., kurį laiką gyveno nelegaliai. Mindaugas gyvena Giedraičiuose (Molėtų r.). Algimantas gyvena Merkinėje (Varėnos r.)

Nuo 1982 m. Algimantas ir Mindaugas Černiauskai – Lietuvos fotomenininkų sąjungos nariai. Personalines parodas yra surengę daugelyje Lietuvos miestų ir užsienyje.

Renginys nemokamas.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė