Tradicinė „Šeimų šventė“ vėl kviečia pramogauti visas Lietuvos šeimas (1)

seimu svente

Šeimų šventė | rengėjų nuotr.

Gegužės 30 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei „Senukų“ prekybos tinklas jau ketvirtą kartą „Harmony Park“ poilsio komplekse Prienų rajone organizuoja didžiausią šeimų festivalį Lietuvoje – Šeimų šventę.

Pasak socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės, šia švente siekiama skatinti Lietuvos šeimas kartu turiningai leisti laisvalaikį ir tuo pačiu – stiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį.

„Nuotaikingos ir edukacinės pramogos šeimos narių ir bendraminčių apsuptyje suteikia galimybę vienas kitam padovanoti tai kas brangiausia – savo laiką ir dėmesį“, – sako A.Pabedinskienė.

„Senukų“ prezidentas Artūras Rakauskas džiaugiasi, kad kasmet į šventę suvažiuoja vis daugiau šeimų iš tolimiausių Lietuvos kampelių. Pernai šeimų festivalyje dalyvavo daugiau kaip 10 tūkst. žmonių.

„Smagu dovanoti žmonėms šventę, kai matai tiek daug laimingų veidų, gražių emocijų. Šią dieną visoms mūsų šalies šeimoms  siūlome džiaugtis buvimu kartu ir jau tradicine tapusia puikia  švente“, –  sako A.Rakauskas.

Šių metų šventėje daugiausia  dėmesio bus skiriama vaikams, jų švietimui, ugdymui ir lavinimui. Visoje parko teritorijoje bus surengta per 30 skirtingų nemokamų veiklų ir pramogų skirtingo amžiaus vaikams bei jų tėveliams.

Mažieji šventės dalyviai turės galimybę treniruotis su profesionaliais treneriais ir išbandyti jėgas varžybose su žinomais Lietuvos krepšininkais. Šventės metu taip pat vyks žinomų Lietuvos atlikėjų koncertas, kurį LNK televizijos žiūrovai pamatys per Rasas.

Kategorijos: Kultūra, Pilietinė visuomenė, Šventės, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė