Gintarinis žaltys bus įteiktas geriausiems gamtos fotografams (0)

Cia gimsta debesys.J.Brazdenas

Čia gimsta debesys | J.Brazdėno nuotr.

Gegužės 27 d. jau penktą kartą bus apdovanoti geriausi Lietuvos laukinės gamtos fotografai, fotografijų konkurso „Gintarinis žaltys 2014“ laimėtojai.

Gegužės mėn. 27 d. (trečiadienį) 11.30 val. LR Vyriausybės rūmuose (Gedimino pr. 11, Vilnius) bus paskelbti Lietuvos laukinės gamtos fotografijų konkurso „Gintarinis žaltys 2014“ laureatai. Renginio dalyviai galės pasigrožėti geriausių darbų paroda ir pirmieji pavartyti penktojo Lietuvos laukinės gamtos fotografijų konkurso albumą.

Konkurse „Gintarinis žaltys 2014“ dalyvavo gerokai per šimtą gamtos fotografų. Iš beveik 2 tūkstančių atsiųstų darbų į finalinį etapą atrinktos 273 nuotraukos. Į Lietuvos laukinės gamtos fotografijų konkursą fotografai buvo pakviesti 2014 m. rudenį. Darbai konkursui buvo teikiami iki 2015 m. sausio 1 d. Fotografijos, atitinkančios konkursui keliamus reikalavimus, buvo renkamos sausio–vasario mėnesiais, o finalininkai paskelbti balandį.

Tradiciškai autoriai varžėsi dėl dviejų pagrindinių konkurso nominacijų „Geriausia metų fotografija“ ir „Metų fotografas“ laurų bei dėl dvylikos teminių nominacijų („Augalijos magija“, „Gamtos akimirka“, „Gamtos menas“, „Gyvūno portretas“, „Kiti gyvūnai“, „Lietuvos kraštovaizdis“, „Makropasaulis“, „Paukščiai“, „Žinduoliai“, „Žmogus ir gamta“, „Geriausias nespalvotasis kadras“ ir „Egzotikos pasaulis“).

Šiemet pirmą kartą buvo renkamas geriausias jaunasis gamtos fotografas.

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba rinko geriausią Lietuvos kraštovaizdžio nuotrauką. Renginio metu bus apdovanotas konkurso nugalėtojas ir įteiktas VSTT prizas.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė