Lietuva tvirtai remia Gruziją (0)

prezidente.Landsbergis prie Gedimino paminklo_lrp.lt

lrp.lt nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo simbolinių Lietuvos ir Gruzijos vėliavų išskleidimo ceremonijoje, skirtoje Gruzijos Nepriklausomybės dienai paminėti. Sveikindama Vilniuje, Katedros aikštėje susirinkusius ceremonijos dalyvius, šalies vadovė pabrėžė, jog Lietuva tvirtai remia ir palaiko Gruzijos žmones, kuriančius europietišką valstybę.

„Esate mūsų broliai ir seserys Kaukaze. Lietuva supranta ir vertina Gruzijos nepriklausomybės kovą. Puikiai žinome, ką reiškia prarasti savo laisvę, savo teritoriją. Suprantame, ką Gruzijai reiškia siekis tapti europine valstybe, todėl remiame ir palaikome jus“, – sakė Prezidentė.

Šalies vadovė pabrėžė, jog Lietuva palaiko Gruzijos siekį tapti ES ir NATO nare. Lietuvos trispalvė, šiandien apjuosusi Gruzijos vėliavą – tai Lietuvos paramos Gruzijai ir mūsų šalių vienybės simbolis.

Katedros aikštėje išskleistą simbolinę Gruzijos vėliavą ir ją apjuosusią 200 metrų ilgio Trispalvę gamino Lietuvos moksleiviai ir jaunimo organizacijų nariai. Tai – unikali pilietinė akcija, skirta 97-osioms Gruzijos nepriklausomybės metinėms paminėti.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė