Didieji pasaulio verslai investuoja Lietuvoje (0)

Prezidentė susitinka su draudimo kompanijos „AIG“ vadovais.

Prezidentė susitinka su draudimo kompanijos „AIG“ vadovais | lrp.lt nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su didžiausios pasaulyje draudimo bendrovės „AIG“ vadovais ir aptarė verslo plėtros galimybes mūsų šalyje. Amerikos kapitalo įmonė įsteigė paslaugų centrą Vilniuje, kuriame bus sukurta 400 naujų darbo vietų.
Jau 95 metus veikianti bendrovė „AIG“ aptarnauja 90 milijonų klientų visame pasaulyje. Kompanija daugiau nei 100 šalių turi savo filialus, kuriuose dirba daugiau nei 65 tūkst. darbuotojų.

„Didžiosios pasaulio kompanijos vis dažniau pasirenka Lietuvą savo verslo plėtrai. Tai rodo, kad esame patikima šalis, turinti ne tik išsilavinusių ir darbščių piliečių, bet ir gerą verslo infrastruktūrą bei stabiliai augančią ekonomiką“, – sakė šalies vadovė.

Pasak Prezidentės, nuoseklus darbas, stiprinant Lietuvos patrauklumą užsienio investuotojams, duoda apčiuopiamų rezultatų. Per pastaruosius trejus metus stambios užsienio kapitalo įmonės Lietuvoje sukūrė 4,5 tūkst. naujų darbo vietų. Pasaulio banko atliekamas „Doing Business“ tyrimas mūsų šalį įtraukė į palankiausių vystyti verslą ES šalių dešimtuką.

Savo ruožtu Europos Komisija prognozuoja, kad mūsų šalies ekonomika šiais metais ir vėl bus viena iš sparčiausiai augančių visoje ES.
Draudimo kompanija „AIG“ – viena iš daugelio stambių įmonių, pasirinkusi Lietuvą savo verslo plėtrai. Šalyje naują paslaugų centrą kuria ir Skandinavijos bankininkystės ir draudimo grupė „Skandia“, įdarbinsianti 500 Lietuvos specialistų.

Technologijų ir verslo kompetencijų centrą netrukus atidarys didžiausia pasaulyje vertybinių popierių birža „Nasdaq“. Dar šiemet Vilniuje duris turėtų atverti nauja tarptautinės JAV korporacijos „Google“ atstovybė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė